Stroik nagrobny serce w fiolecie nr 430

Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: 730-130-260

Marta Justyńska

Prowadzenie bloga, teksty, pozycjonowanie, SEO

Skontaktuj się ze mną jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą lub masz pytania dotyczące pozycjonowania i SEO:

mail: marta@swiateczneatelier.pl

Stroik nagrobny serce w fiolecie nr 430

Stroik nagrobny serce w fiolecie nr 430
24/01/21 Margareta Forma-Gąsior
Stroik nagrobny serce w fiolecie nr 430

Stroik nagrobny serce w fiolecie nr 430

Stroik nagrobny serce w fiolecie nr 430

Stroik nagrobny serce w fiolecie nr 430 jest to elegancka i oryginalna kompozycja z kwiatów przeznaczona na cmentarz. Umieszczony na betonowej podstawce będzie stabilną dekoracją nagrobka. Dekorację przygotowaliśmy w formie delikatnej ikebany w kształcie serca. Prosta, ażurowa forma nadaje kompozycji lekkości i elegancji. Wykorzystane w stroiku elementy pięknie ze sobą współgrają zarówno pod względem kolorystycznym, jak i formy, tworząc harmonijną, piękną całość. Stroik nagrobny Wiosenne serce praktycznie na każdym nagrobku będzie się prezentować pięknie ze względu na swoją uniwersalną formę oraz wyszukaną kolorystykę, która będzie widoczna już z daleka.

Wszystkie kwiaty wykorzystane w Stroik nagrobny serce w fiolecie nr 430 to dobrej jakości sztuczne kwiaty, które perfekcyjnie imitują swoje oryginały z natury, a mają tę zaletę, że nie więdną. Zawsze prezentują się świeżo i perfekcyjnie. Z pewnej odległości praktycznie są nie do odróżnienia od prawdziwych kwiatów.

Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy, gdyż każdą z naszych dekoracji wykonujemy ręcznie, więc gwarantujemy, że dekoracja dostarczona Wam będzie jedyna w swoim rodzaju. Ze względu na to, że nasz florysta kompozycje tworzy za każdym razem ręcznie oraz ze względu na sezonowość wykorzystywanych w kompozycjach dodatków – stroik przygotowany dla Państwa może delikatnie różnić się od stroika nagrobnego przedstawionego na zdjęciu. Gwarantujemy natomiast jakość i estetykę wykonania dla Państwa tego stroika nagrobnego.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart