Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Zestawy nagrobne ze sztucznych kwiatów na ciemny nagrobek

Zestawy nagrobne ze sztucznych kwiatów na ciemny nagrobek
6 lipca 2021 martajustynska1

Ciemne płyty cieszą się coraz większym powodzeniem. Spacerując po cmentarzu coraz częściej można zauważyć nagrobki i grobowce właśnie z tego typu płyt. Nic w tym nadzwyczajnego, ponieważ ciemna płyta prezentuje się niezwykle elegancko i jest przede wszystkim praktyczna. Można jeszcze dodatkowo ją upiększyć, wybierając odpowiednie zestawy nagrobne ze sztucznych kwiatów. Przy ich wyborze warto kierować się przede wszystkim kolorem kwiatów, ponieważ zbyt ciemne mogą być niewidoczne, przez co nie będą wyglądać okazale. Poniżej przedstawiam kilka ciekawych rozwiązań dekoracyjnych na ciemne nagrobki. 

Najpiękniejsze zestawy nagrobne ze sztucznych kwiatów

Kompozycja kwiatowa z bukietem marzenie- 4 nr 467

Jednym z najpiękniejszych zestawów nagrobnych ze sztucznych kwiatów jest kompozycja kwiatowa z bukietem marzenie 4 nr 467. Do jej stworzenia artyści użyli między innymi wysokiej jakości sztucznych róż, pełniki, clamantis, czy też kwiat jabłoni. Co więcej, aby dodać kompozycji subtelności, zastosowali łagodne, pastelowe kolory. Można odnaleźć w nich biel, pudrowy róż oraz delikatny fiolet. Warto dodać, że zestaw ten składa się z bukietu w plastikowym wkładzie oraz z kompozycji „płaskiej” w pięknej donicy.
Zestawy nagrobne ze sztucznych kwiatów

Stroik i bukiet nagrobny marzec nr 457

Kolejnym zestawem na ciemne płyty nagrobne jest stroik i bukiet marzec nr 457. Składa się on z bukietu w plastikowym wkładzie oraz ze stroika w pięknej, białej donicy. Dekoracja ta jest wyjątkowa, ponieważ składa się z niezwykłych, jasnych magnolii, które pięknie prezentują się wśród ciemnozielonych dodatków. Warto również dodać, że kwiaty wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu do złudzenia przypominają żywe rośliny. Nawet osoby, które sceptycznie nastawione są do sztucznych roślin będą zachwycone kompozycjami. 

Zestawy nagrobne ze sztucznych kwiatów

Stroik nagrobny z bukietem delikatność nr 448

Stroik z bukietem delikatność nr 448 to kolejny nietuzinkowy zestaw nagrobny ze sztucznych kwiatów. Białe róże w otoczeniu pięknych i majestatycznych kalii tworzą harmonię. Bukiet nagrobny umieszczony został w plastikowych wkładzie, natomiast stroik w koszu kominkowym. W związku z tym ułożenie ich na płycie nie powinno stanowić problemu.  Warto wspomnieć, że dekoracja ta doskonale będzie się prezentować jednakowo razem, jak i w pojedynkę. Kupując zestaw nie tylko oszczędzacie, ale zyskujecie dwie niezwykłe dekoracje w jednakowym stylu. 

Zestawy nagrobne ze sztucznych kwiatów

Stroik i bukiet nagrobny majowe poranki nr 437

Omawiając zestawy nagrobne ze sztucznych kwiatów, warto wspomnieć o stroiku i bukiecie majowe poranki nr 437. Ten przepiękny zestaw składa się z wysokiej jakości sztucznych róż, kwiatów jabłoni oraz z zielonych dodatków. Delikatność kompozycji zachowana została poprzez zastosowanie subtelnych i niekrzykliwych kolorów. Dzięki temu również pięknie będą się prezentowały na ciemnym nagrobku. Bukiet umieszczony został w plastikowym, ciemnym wkładzie, natomiast stroik w pięknej, białej donicy. Co więcej, jednakowo wkład, jak i donica sprawiają, że ułożenie dekoracji nie stanowi problemu i dodatkowo chronią kompozycję przed wywróceniem. 

Zestawy nagrobne ze sztucznych kwiatów

Zestaw nagrobny bordo i biel nr 408

Zestaw nagrobny bordo i biel nr 408 to nietuzinkowe i bardzo eleganckie dekoracje na ciemny grób. Składają się na nie piękne bordowe kalie oraz eleganckie, białe róże. Dodatkowo ich piękno podkreślają zielone dodatki. Bez względu na porę roku dekoracja ta zawsze będzie prezentować się efektownie. Warto dodać, że bukiet umieszczony został w plastikowym wkładzie, natomiast stroik na betonowej podstawce. Dzięki temu ich ułożenie nie będzie problemem, a strach przed zdmuchnięciem przez wiatr mniejszy. Podobnie jak w przypadku pozostałych zestawów, również i ten można układać razem lub udekorować nimi dwa różne nagrobki. 

zestaw

Stroik nagrobny z bukietem krzyż z gerbera nr 398

Stroik z bukietem krzyż gerberą nr 398 to niezwykły i nietuzinkowy zestaw nagrobny ze sztucznych kwiatów. Składa się on z bukietu osadzonego w plastikowym wkładzie oraz z krzyża ozdobionego pięknymi kwiatami. Warto wspomnieć, że krzyż wykonany jest z drewnianych gałązek pomalowanych na biało. Jednakże to piękne i kolorowe kwiaty wiodą prym w tym zestawie. Znaleźć w nim możesz między innymi piękne kalie, róże oraz gerbery. Bogactwo kolorów (m.in. czerwień, żółć, pomarańcz) z powodzeniem przyciąga każdy wzrok. Warto dodać, że zestaw ten zainteresuje nawet najbardziej wymagającego estetę. 

zestaw

Bukiet i stroik na cmentarz kalie i sukulenty nr 405

O nudnych kompozycjach nagrobnych możesz zapomnieć, gdy zobaczysz zestaw bukiet i stroik na cmentarz kalie i sukulenty nr 405. Do jego stworzenia floryści wykorzystali piękne, pistacjowe róże oraz gumowe sukulenty, tworząc tym samym coś niebanalnego. Te lekkie i eleganckie kwiaty osadzone zostały w plastikowym wkładzie i w betonowej podstawce. W związku z tym zestaw zabezpieczony został przed niepożądanym upadkiem. Obie kompozycje niezwykle wyglądają razem, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby je rozdzielić. 

zestaw

Stroik i bukiet nagrobny w cieniu akacji 2 nr 395

Stroik i bukiet w cieniu akacji 2 nr 396 to kolejny nieszablonowy zestaw nagrobny ze sztucznych kwiatów. Do jego stworzenia wykorzystano gumowe kalie oraz piękne, kremowe róże. W stroiku róże tworzą kulę, która została przebita kremowo-żółtymi kaliami. Betonowa podstawka stanowi zabezpieczenie przed wiatrem. Dodatkowo w bukiecie umieszczono dodatki w postaci liści w kolorze zielonym oraz w barwach jesieni. Warto wspomnieć, iż zestaw ten elegancko będzie się prezentował w komplecie oraz pojedynczo. Jakość sztucznych kwiatów sprawia, że kompozycja do złudzenia przypomina wiązankę z żywych roślin. 

zestaw

Nagrobny zestaw wstęga bieli nr 370

Wybierając zestawy nagrobne ze sztucznych kwiatów na ciemny nagrobek warto przyjrzeć się kompozycji wstęga bieli nr 370. Do stworzenia tego zestawu wykorzystane zostały róże, storczyki oraz niesamowity ruskus. Jednakże warto zauważyć, że starannie dobrane zielone dodatki niesamowicie uzupełniają tę dekorację. Warto również wspomnieć, że donica, w której znajduje się bukiet, jest niezwykle elegancka i co najważniejsze, chroni bukiet przed upadkiem. Betonowa donica stabilizuje stroik. Kompozycje te z pewnością zachwycą każdego. 

zestaw

Zestaw nagrobny jesienne kwiaty m nr 359

Kompozycje jesienne kwiaty m nr 359 to dekoracje, których nie można ominąć przy omawianiu zestawów nagrobnych ze sztucznych kwiatów na ciemny nagrobek. Zestaw ten składa się z bukietu oraz stroiku, które ze względu na swoją jasną barwę pięknie się będą prezentowały na ciemnych nagrobkach. Znaleźć w nich można między innymi takie niezwykłe kwiaty jak chryzantemy, dalie i kalie oraz podkreślające ich piękno zielone dodatki. Warto dodać, że stroik floryści umieścili w klasycznej wazie natomiast bukiet w plastikowym wkładzie. 

zestaw

Więcej zestawów nagrobnych ze sztucznych kwiatów na ciemny nagrobek znajdziecie w sklepie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart