Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Zachwycające dekoracje kwiatowe, czyli dom latem

Zachwycające dekoracje kwiatowe, czyli dom latem
15 lipca 2021 martajustynska1

Zachwycające dekoracje kwiatowe powinny się znaleźć w każdym domu. Przebywając w danym pomieszczeniu niezwykle istotna jest odpowiednia jego aranżacja. Nic tak bowiem negatywnie nie wypływa na nasze nastroje i zdrowie, jak źle dobrane kolory oraz dodatki. Warto zadbać o to, żeby otaczało nas coś subtelnego, pięknego i zbliżonego do natury. Poniżej przedstawia kilka niezwykłych dekoracji kwiatowych, którym warto się przyjrzeć przy doborze odpowiednich dodatków. Do tej listy dodałam jeszcze dwie dekoracje, które, mimo iż nie są stworzone z kwiatów, doskonale będą się prezentować latem, ponieważ są naturalne i zielone. 

Co można udekorować dekoracjami kwiatowymi?

Zachwycającymi dekoracjami kwiatowymi można przyozdobić praktycznie wszystko, ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Jednakże dekorując dom na lato warto wziąć pod uwagę:

Drzwi- to w nich bowiem witamy naszych gości i one są wizytówką każdego domu, hotelu, biura, czy też restauracji. Warto pomyśleć o tym, żeby je przyozdobić. Idealne do tego będą wianki. Wianki na drzwi do niedawna były „zarezerwowane” na różnego rodzaju święta, jednakże z czasem standardy te się zmieniły i ozdoba ta może zawisać na drzwiach codziennie. 

Okna- wzrok przechodniów możesz przyciągnąć również pięknie dekorując okna. Możesz to zrobić poprzez zawieszenie wianka, czy też postawienie eleganckiej kompozycji kwiatowej na parapecie.  

Kominek- również i kominek może być pięknie przyozdobiony kwiatami np. wianki, girlandy, czy też wiązanki w doniczkach lub wazonach. Obok pięknego bukietu doskonale będzie się również prezentowała ramka ze zdjęciem bliskiej osoby. 

Komoda, stół, stolik- na meblach jednakże najczęściej stawiane są różne kompozycje kwiatowe. Często też dekoracji kwiatowych używa się, aby dodać odpowiedniego charakteru uroczystej kolacji. W odpowiedniej atmosferze dania znacznie lepiej smakują. 

Ściany- są również doskonałym elementem do przyozdobienia. Można na nich powiesić wianki, obrazy kwiatowe lub z mchu stabilizowanego, czy też nawet przyozdobić je całe. 

Oczywiście elementów do udekorowania może być znacznie więcej. Wszystko uzależnione jest od inwencji i pomysłowości domownika. 

Zachwycające dekoracje kwiatowe

Wianek kwiatowy wspólne chwile nr 175

Wśród zachwycających dekoracji kwiatowych nie może zabraknąć nowości, a mianowicie wianka kwiatowego wspólne chwile nr 175. Znajdziesz w nim majestatyczne róże oraz nieziemskie eustomy w kolorze różu  i czerwieni. Co więcej, piękno kwiatów podkreślają zielone dodatki. Wiankiem wspólne chwile możesz udekorować drzwi, kominek czy też stół. W centrum dekoracji można postawić piękną, ale prostą świecę lub latarnię. Światło świec doda stroikowi ciekawego i ciepłego charakteru. Warto również dodać, że dekoracją tą można cieszyć się okrągły rok, a nie tylko latem. 

Zachwycające dekoracje kwiatowe

Wianek na drzwi radość nr 174

Kolejną zachwycającą dekoracją kwiatową, którą można upiększyć dom na lato jest wianek na drzwi radość nr 174. Wianek ten charakteryzuje się niezwykłą elegancją oraz ciekawą kolorystyką. Paleta barw rozprzestrzenia się od écru, poprzez delikatną pistację i pudrowy róż, fiolet, czerwień, na brązie kończąc.  Pomiędzy pięknymi różami i eustomami znaleźć można również zielone dodatki, które dodają kompozycji większego uroku. Stroik ten doskonale będzie się prezentował na drzwiach, stole, czy też w oknie. Warto również postawić w jego centrum prostą świecę, której płomień doda ciepła np. przy ważnej letniej kolacji. 

Zachwycające dekoracje kwiatowe

Obrazek z sukulentów rozmiar m. 

Obrazek z sukulentów rozmiar m to kolejna zachwycająca dekoracja kwiatowa, którą można pięknie przyozdobić dom na lato. Charakteryzuje się ona tym, iż cała kompozycja umieszczona jest w ramce. Powstała ona z niezwykłych, gumowych sukulentów. Jednakże posiada również naturalne elementy tj. mech stabilizowany płaski oraz kora. Mimo iż zawiera naturalne detale, to nie wymaga zbytniej pielęgnacji. Obrazek ten można postawić na biurku, komodzie, oraz w takich miejscach, w których odrobina ozdoby jest wręcz wskazana. Warto również wspomnieć, że ta zachwycająca dekoracja doskonale sprawdzi się w roli prezentu. 

dekoracje

Drzewko z mchu stabilizowanego

Mimo iż mech stabilizowany nie jest kwiatem to warto zwrócić uwagę na drzewko z mchu stabilizowanego. Mech ten wniesie odrobinę zieleni i natury do każdego wnętrza. A nic tak nie działa pozytywnie na człowieka latem, jak te dwa elementy. To piękne drzewko wykonane zostało z mchu stabilizowanego kulistego. Co więcej, mimo iż materiał ten jest naturalny, to nie wymaga zbytniej pielęgnacji. Nie trzeba go podlewać, ani przycinać, wystarczy cieszyć się jego urokiem. Tego typu dekorację można postawić na stole, komodzie, parapecie, czy też kominku. Wszędzie będzie się prezentował doskonale. Floryści umieścili drzewko w naczyniu glinianym, dzięki czemu jego ustawienie nie będzie stanowiło problemu.

dekoracje

Ściana kwiatowa szczęśliwy dzień

Jeżeli jest mowa o zachwycających dekoracjach kwiatowych to nie może tu zabraknąć ściany kwiatowej szczęśliwy dzień. Tego typu dekoracją możesz przyozdobić całą ścianę, jej część lub poprosić o stworzenie wyjątkowego obrazu (w ramie). Starannie dobrane kwiaty w kolorach bieli i w kilku odcieniach różu z powodzeniem ożywią każde wnętrze. Jest to doskonałe rozwiązanie do oryginalnego ozdobienia recepcji, sal konferencyjnych czy też restauracji. Ściana kwiatowa z pewnością przyciągnie wzrok na dłużej i sprawi, że przebywanie w danym pomieszczeniu będzie przyjemne. Nic tak bowiem pozytywnie nie wpływa na człowieka, jak starannie dobrane zachwycające dekoracje kwiatowe. 

dekoracje

Więcej zachwycających dekoracji kwiatowych znajdziesz na stronie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart