Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Wiosenne dekoracje kwiatowe na stół

Wiosenne dekoracje kwiatowe na stół
27 kwietnia 2021 martajustynska1

Urodziny, imieniny, ślub, I Komunia Święta dziecka to doskonałe okazje, aby zaprosić najbliższych przyjaciół, rodzinę, czy też nawet znajomych z pracy do wspólnego stoły. Bez względu na to, gdzie dana uroczystość się odbywa, warto zadbać o odpowiednią aranżację. Klimat tworzą nie tylko starannie przygotowane lub dobrane potrawy, ale przede wszystkim odpowiednie dekoracje na stół. Smaczne potrawy to uczta dla podniebień, natomiast piękne kompozycje kwiatowe- dla oka. Poniżej przedstawiam kilka niezwykłych dekoracji kwiatowych, które warto wziąć pod uwagę przy tworzeniu odpowiedniego klimatu. 

Kiedy warto pomyśleć o odpowiednich dekoracjach kwiatowych na stół?

W życiu każdego człowieka przychodzi dzień, który pragnie się przeżyć wyjątkowo. Oprócz samego menu warto pomyśleć o odpowiednim klimacie. Tego dnia najczęściej wyciąga się rzadko używaną zastawę i sztućce (o ile nie korzysta się z usług restauracji), kupuje eleganckie serwetki oraz stawia świeczniki z klimatycznymi świecami. Warto pomyśleć również o dekoracjach kwiatowych na stół, które dodadzą dodatkowego uroku. Należy również podkreślić, żeby były one dobrane tak, aby nie zajmowały zbyt dużej ilości miejsca.  

Randka

Z pewnością jedną z okazji, aby pięknie udekorować stół jest randka. Przy tworzeniu odpowiedniej aranżacji warto pomyśleć o kolorach oraz kwiatach, które kojarzą się z romantycznością, namiętnością i miłością. Tego wieczora warto postawić na czerwień oraz róże. Idealnie wpasuje się tu kompozycja kwiatowa gorące serce nr 429.

wiosenne dekoracje kwiatowe

I Komunia Święta

I Komunia Święta to niezwykle ważna uroczystość nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Jest to czas niezwykły, gdyż dzieci po raz pierwszy przyjmują Eucharystię. Czas ten to z pewnością gorący okres przygotowań, gdyż trzeba dziecko wyposażyć w odpowiednie ubrania oraz albę, świecę, książeczkę i różaniec. Jednakże to nie wszystko. Ze względu na to, iż na ten ważny dzień zapraszana jest najbliższa rodzina, to należy pomyśleć o poczęstunku. Bez względu na to, czy obiad komunijny odbywa się w domu, czy też w restauracji, należy odpowiednio udekorować stół. Kompozycje kwiatowe powinny być raczej w delikatnych, pastelowych kolorach lub w bieli. Przykładem idealnej dekoracji komunijnej jest dekoracja na stół biała mgła nr 338

wiosenne dekoracje kwiatowe

Wesele

Nie ma idealnego wesela, bez odpowiednio przygotowanego stołu. Wśród znakomitych dań i trunków powinny znaleźć się eleganckie dekoracje kwiatowe, które stworzą odpowiedni klimat. Najczęściej wesela organizuje się w wynajętych salach i do końca nie wiadomo, jakiej jakości dekoracje będą otulały stoły i salę. Warto więc czasami zadbać o piękne ozdoby na własną rękę. Jeżeli ten ważny dzień odbywa się wiosną, to warto postawić na dekoracje kwiatowe na stół z typowo wiosennych kwiatów. Doskonale sprawdzi się tu wiosenna kompozycja kwiatowa delikatność nr 413

dekoracje

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy dzień stał się wyjątkowym. Nie tylko na wyżej wspomniane okazje warto tworzyć wokół siebie odpowiednią atmosferę. 

Przykładowe wiosenne dekoracje kwiatowe na stół

Kompozycja kwiatowa rzymskie wakacje nr 472

Kompozycja kwiatowa rzymskie wakacje nr 472 to jednakowo subtelność oraz elegancja. Delikatne barwy róż, pełników oraz dodatków, dodadzą uroku każdemu wnętrzu. Dla podkreślenia wyjątkowości tej kompozycji artyści umieścili ją w pięknej, białej misie. Warto dodać, że dekorując stół tą oto ozdobą, sprawisz, że nawet „zwykły” obiad będzie wyjątkowy. 

wiosenne dekoracje kwiatowe

Wiosenna kompozycja kwiatowa nr 471

Wiosenna kompozycja kwiatowa nr 471 należy do jednych z najpiękniejszych dekoracji kwiatowych na stół. Tworzą ją róże i tulipany w różnych odcieniach różu. Aby podkreślić piękno kwiatów i kolorów artyści wpletli w nie sukulenty, które dodatkowo sprawiły, iż kompozycja jest ciekawa i oryginalna. Warto również wspomnieć, że kwiaty umieszczone zostały w przepięknej, złotej donicy, dlatego też nawet bardziej formalna uroczystość będzie na wysokim poziomie. 

dekoracje

Dekoracja kwiatowa majowe poranki nr 438

Dekoracja kwiatowa majowe poranki nr 438 to niezwykle subtelna dekoracja, która z pewnością odżywi każdy stół i wnętrze. Do jej stworzenia floryści wykorzystali wysokiej jakości sztuczne kwiaty frezji, róży oraz jabłoni. Piękno kwiatów i ich delikatnych kolorów podkreślają zielone dodatki, a całość otula biała donica. Elegancja tej wiosennej dekoracji kwiatowej na stół sprawi, iż każdy posiłek będzie wyjątkowy i niezapomniany. 

dekoracje

Więcej wiosennych dekoracji na stół odnajdziesz na stronie Świąteczne Atelier

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart