Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Marta Justyńska

Prowadzenie bloga, teksty, pozycjonowanie, SEO

Skontaktuj się ze mną jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą lub masz pytania dotyczące pozycjonowania i SEO:

mail: marta@swiateczneatelier.pl

Wianki na Boże Narodzenie- poczuj magię Świąt

Wianki na Boże Narodzenie- poczuj magię Świąt
1 grudnia 2021 martajustynska1

Przed nami jeden z najważniejszych i najpiękniejszych okresów w roku, mianowicie Święta Bożego Narodzenia. Już sam czas przygotowań budzi w człowieku świąteczny nastój i zbliża do siebie członków rodziny. Dlatego warto też wcześniej odpowiednio przemyśleć, jak upiększyć dom oraz jakie dekoracje oprócz tradycyjnej choinki wybrać. Obecnie na rynku można znaleźć różnego rodzaju stroiki ze świeczkami, dekoracje w donicach lub w wazonie oraz wianki. Dziś przedstawię Wam pięć niezwykłych wianków na Boże Narodzenie. 

Dlaczego warto przyozdobić dom wiankami na Boże Narodzenie

Na Boże Narodzenie czeka praktycznie każdy z nas. Zdobienie choinki, domu, wybór prezentów oraz zakupy na dania wigilijne to część czynności, z jakimi musimy się zmierzyć. Ale robimy to z uśmiechem i w rytm świątecznych piosenek. Wśród dekoracji bardzo często natrafiamy na wianki na Boże Narodzenie. A dlaczego? Poniżej przedstawiam kilka najważniejszych powodów.

Po pierwsze, wianki na Boże Narodzenie zawieszone na drzwiach wejściowych sprawiają, że witanie w nich gości jest bardziej świąteczne i wyjątkowe. Jest to również obietnica, że w domu panuje odpowiednia atmosfera. 

Po drugie, wianki świąteczne to ważna symbolika. Okrągła forma tej dekoracji oznacza życie wieczne, natomiast umieszczone w niej świece (o ile są) oznaczają 4 tygodnie adwentu. 

Po trzecie, ponieważ jest to tradycyjna ozdoba świąteczna, która posiada bogatą i długą historię. Co ciekawsze, ten typ dekoracji popularny jest w wielu kulturach. 

Po czwarte można nim przyozdobić nie tylko drzwi, ale również okna, kominki, szafy oraz świąteczne stoły. Wszystko zależy od pomysłowości domownika. 

Zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi wiankami na Boże Narodzenie. 

Przykładowe wianki na Boże Narodzenie

Wianek świąteczny Bordo i róż L nr 185

Wśród wianków na Boże Narodzenie nie może zabraknąć wianka świątecznego bordo i róż L nr 18, ponieważ zawiera on elementy nierozerwalnie związane z tym magicznym okresem. Floryści do jego skomponowania użyli wysokiej jakości sztucznych, iglastych gałązek, delikatnych bombeczek oraz subtelnych różyczek. Warto dodać, że dekoracja ta pięknie się będzie prezentować w każdym rodzaju wnętrza. Wkomponuje się zarówno w styl klasyczny, jak i nowoczesny, czy też skandynawski. 

wianki na Boże Narodzenie

Świąteczny wianek zimowy czar nr 186

Świąteczny wianek zimowy czar nr 186 to kolejna nasza propozycja wśród wianków na Boże Narodzenie, którym można pięknie udekorować każdy dom, restaurację, salon spa, czy też inne pomieszczenia usługowe. Dekoracja ta z pewnością przyciągnie wzrok nawet największego estety, ponieważ składa się on z wysokiej jakości sztucznych gałązek, bombek oraz zimowych jabłuszek. Dodatkowo świątecznego klimatu dodają użyte w wianku plasterki pomarańczy, ozdoby imitujące pierniczki i gwiazda betlejemska. Doskonałe wykonanie sprawia, że wianek ten można podarować najbliższej osobie w prezencie. 

wianki na Boże Narodzenie

Wianek na obręczy szron nr 187

Wianek na obręczy szron nr 187 to piękno i elegancja w najczystszej postaci. Biało- czerwona kolorystyka elementów wianka dodaje mu odpowiedniego świątecznego charakteru. Do jego stworzenia artyści wykorzystali wysokiej jakości sztuczne elementy tj. chociażby bombki, owoce jarzębiny oraz kwiatów. Ciekawą i oryginalną opcją było umieszczenie w nim bordowych chryzantem. Dzięki temu dekoracja jest niepowtarzalna i doskonale będzie się prezentować w każdym wnętrzu. Wśród wianków na Boże Narodzenie stroik ten zasługuje na wyróżnienie. 

wianek

Świąteczny wianek wigilijny nastrój nr 188

Omawiając wianki na Boże Narodzenie, warto wspomnieć o świątecznym wianku wigilijny nastrój nr 188. Dekoracja ta zawiera wszystko to co najpiękniejsze w Świętach Bożego Narodzenia. Floryści zadbali o każdy jego szczegół, ponieważ dekoracja świąteczna musi posiadać odpowiedni klimat. I został on uchwycony dzięki takim elementom dekoracyjnym jak białe i czerwone bombeczki, drewniane żołnierzyki, iglaste gałązki oraz plasterki pomarańczy. Warto również wspomnieć, iż wianek ten może stanowić idealny prezent dla najbliższej osoby.

wianek

Świąteczny wianek zimowa uroczystość nr 148

Jeżeli ktoś lubi wianki na Boże Narodzenie w stłumionych i delikatnych kolorach, to polecam świąteczny wianek zimowa uroczystość nr 148. Złote, srebrne i białe elementy zdobnicze (tj. bombki, jabłuszka oraz gwiazdy betlejemskie) zostały osadzone pośród wysokiej jakości sztucznych iglastych gałązek. Dzięki temy artyści zachowali świąteczny charakter dekoracji. Piękno i elegancja tego stroiku sprawia, że można podarować go drugiej osobie. 

wianek

Więcej ciekawych i nietuzinkowych wianków na Boże Narodzenie znajdziecie na stronie Świąteczne Atelier

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart