Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Wianek świąteczny na drzwi. TOP 10

Wianek świąteczny na drzwi. TOP 10
17 listopada 2020 martajustynska1

Drzwi to wizytówka naszego domu czy też mieszkania. To w nich witamy gości, odbieramy przesyłki, czy też odbywamy krótką pogawędkę z sąsiadami. Dlatego też powinniśmy zadbać również o ich przystrojenie w święta Bożego Narodzenia. Wianek świąteczny na drzwi idealnie się do tego nada. Poniżej przedstawiam najciekawsze dekoracje świąteczne na drzwi, które rewelacyjnie będą się prezentować nie tylko wewnątrz mieszkania, ale również na zewnątrz. 

Najpiękniejsze wianki świąteczne na drzwi

Wianek z bombkami zieleń i złoto nr 115

Wianek z bombkami zieleń i złoto nr 115 to niezwykle piękna i subtelna dekoracja świąteczna, która idealnie będzie się prezentować na Twoich drzwiach. Do jej stworzenia artyści wykorzystali iglaste gałązki, tradycyjne bombeczki oraz te w kształcie rękawiczek i szyszek. Dzięki temu ozdoba oddaje świąteczny klimat. 

wianek świąteczny na drzwi

Wianek z bombkami mroźny nr 116

Wśród nietuzinkowych wianków świątecznych na drzwi nie można pominąć wianka z bombkami mroźny nr 116. Ta przepiękna dekoracja zawiera wszystko to, co buduje odpowiednią atmosferę świąteczną, ponieważ znajdują się w niej bombeczki w delikatnych kolorach, jabłuszka, czy też białe kuleczki. Zielone dodatki doskonale podkreślają piękno kolorów. 

wianek świąteczny na drzwi

Zielony wianek na święta inspiracja nr 112

Zielony wianek na święta inspiracja nr 112 w pełni oddaje świąteczny klimat. Artyści zastosowali typowo świąteczną kolorystykę, czyli czerwień, zieleń i biel oraz dekorację. Wysokiej jakości sztuczne owoce głogu i kaliny doskonale prezentują się na tle krzewinek borówki oraz innych zielonych dodatków. Ten wianek świąteczny na drzwi idealnie będzie zdobił zarówno wnętrze domu, jak i jego front. 

wianek świąteczny na drzwi

Wianek świąteczny gorąca czekolada rozmiar L nr 64

Nie ma niczego bardziej kojarzącego się z naturą jak kolor brązu. W tym też kolorze powstał wianek świąteczny na drzwi gorąca czekolada rozmiar L nr 64. Pozłacane jabłuszka, posrebrzane gwiazdeczki, delikatne bombki oraz naturalne szyszki przymocowano do wiklinowego wianka. Dzięki temu kompozycja powieszona na drzwiach w pełni odda magię tego magicznego czasu. 

wianek świąteczny na drzwi

Wianek świąteczny ośnieżony nr 61

Wianek świąteczny ośnieżony nr 61 oddaje piękno zimy oraz świąteczną atmosferę. Dlatego też należy do jednych z najpiękniejszych wianków świątecznych na drzwi. Odpowiednia kolorystyka (biel) oraz ozdoby (bombeczki, ośnieżone gałązki oraz kwiaty hortensji), które umieszczono na wiklinowym wianku, z całą pewnością przyciągają wzrok. Dodatkowo w samym centrum stroika umieszczono choinkę, która jest jednym z symboli świąt Bożego Narodzenia. 

wianek

Wianek świąteczny urok natury nr 63

Biel i brąz to kolory dominujące we wianku świątecznym urok natury nr 63. Kolory te są również ściśle związane z zimą i Bożym Narodzeniem. Do wykonania wianku użyto śnieżynki, ozdoby w kształcie płatków śniegu oraz bielone szyszki i orzechy. Ta prosta dekoracja przepięknie będzie się prezentować zarówno na drzwiach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

wianek

Wianek świąteczny z Mikołajem nr 60

Doskonałą ozdobą na drzwi wewnętrzne i zewnętrzne jest wianek świąteczny z Mikołajem nr 60. Dekoracja ta została wykonana z ośnieżonych iglastych gałązek, srebrno- czerwonych bombeczek oraz białych śnieżynek. Artyści umieścili całość na wiklinowym wianku. Zabieg ten sprawił, iż wywieszone na drzwiach wprowadzą gości w świąteczny nastrój. Figurka Mikołaja wita odwiedzających już przy wejściu.

wianek

Wianek świąteczny z aniołkiem nr 57

Wianek świąteczny z aniołkiem nr 57 to subtelna i delikatna dekoracja na drzwi. Piękny aniołek przycupnął wśród różowo- srebrnych bombeczek i roztacza świąteczny czar na domowników i gości. Do wianka dodano również ośnieżone szyszeczki i gałązki, które idealnie uzupełniają dekorację. Wianek ten może być również idealnym prezentem dla bliskiej osoby. 

wianek

Wianek świąteczny złoto- biały nr 68

Idealną dekoracją na drzwi w ten magiczny czas jest wianek świąteczny złoto- biały nr 68. Jest to niezwykły stroik, gdyż zawiera wszystko to, co kojarzy się z zimą i ze świętami Bożego Narodzenia. Znajdziesz w nim bombeczki w kolorze złota, bieli i srebra, ośnieżone iglaste gałązki oraz saneczki i narciarza.  Stroik przepięknie będzie wyglądał na drzwiach wewnętrznych i frontowych. 

wianek

Wianek świąteczny z reniferem nr 50 

Wianek świąteczny z reniferem nr 50 to kolejna ozdoba, którą można umieścić na drzwiach. Do jej stworzenia floryści wykorzystali sztuczne gałęzie świerku, delikatne bombeczki, naturalne szyszko oraz ozdoby w kształcie saneczek i renifera. Również kolorystyka nie jest tu bez znaczenia. Biel, zieleń i brąz to kolory natury, które powinny zagościć w święta. Chcesz wnieść odrobinę świątecznego klimatu do swojego domu? To ta dekoracja jest właśnie dla Ciebie!

wianek

Więcej wspaniałych wianków świątecznych na drzwi znajdziesz w sklepie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart