Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Ozdoby świąteczne ze świecami, czyli klimatyczne święta

Ozdoby świąteczne ze świecami, czyli klimatyczne święta
22 listopada 2020 martajustynska1

Ozdoby świąteczne ze świecami to dekoracje, których nie może zabraknąć na święta. Delikatny płomień od zawsze kojarzył się z ciepłą i romantyczną atmosferą. Zapalone świece stosowane są w różnych sytuacjach np. podczas aromatycznej kąpieli, kolacji we dwoje, czy też podczas nabożeństw. Święto Bożego Narodzenia to również czas, w którym powinniśmy zapalić świecę, ponieważ jej płomień symbolizuje on miłość, pokój i jedność. Stół wigilijny przyozdobiony ozdobami świątecznymi ze świecami sprawi, że zapanuje harmonia oraz wprowadzona zostanie odpowiednia magia świąt, którą każdy poczuje. Poniżej przedstawiam przepiękne ozdoby świąteczne, w których centrum znajdują się świece.

Ozdoby świąteczne ze świecami. Przykłady

Adwentowy stroik świąteczny nr 380

Wśród ozdób świątecznych ze świecami nie może zabraknąć adwentowego stroika nr 380. Jest to piękno, elegancja oraz subtelność w najczystszej postaci. Został on stworzony z różowych i srebrnych dodatków (bombki, jabłuszka, oszronione iglaste gałęzie), które ozdabiają trzy zdobione świece. Kładąc ten stroik na stół, goście zdecydowanie poczują magię tego magicznego czasu. Może on również służyć jako oryginalny podarunek. Z pewnością osoba obdarowywana się z niego ucieszy.  Należy do jednej z najpiękniejszych ozdób świątecznych ze świecami. 

ozdoby świąteczne ze świecami

Dekoracja świąteczna z sukulentami nr 377

Dekoracja świąteczna z sukulentami nr 377 to kolejna nietuzinkowa ozdoba, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiednich stroików na święta. Jest ona niezwykła, ponieważ wśród bombeczek, białych świeczek i iglastych gałązek, znajdują się sukulenty. Ta nietypowa dla tego okresu roślina, z powodzeniem odnalazła się wśród świątecznej symboliki. Można ją położyć na stole (np. podczas wigilii), na blacie komody, czy też parapecie. Wszędzie będzie ładnie wyglądać. 

ozdoby świąteczne ze świecami

Stroik świąteczny z gwiazdą betlejemską nr 372

Jeżeli stroik świąteczny to z gwiazdą betlejemską i świecą. To bowiem te dwa elementy ściśle kojarzą się ze świętami Bożego Narodzenia. Oddającą ten klimat ozdobą zdecydowanie jest stroik świąteczny z gwiazdą betlejemską nr 372. Powstał on z połączenia czerwonych gwiazd betlejemskich, bombeczek, lasek cynamonu oraz iglastych gałązek. W samym sercu stroika umieszczono piękną, czerwoną świecę, która z pewnością doda ciepła wnętrza Twojego domu. Z pewnością jest to jedna z najpiękniejszych ozdób świątecznych ze świecami. 

ozdoby świąteczne ze świecami

Stroik na stół choinkowy las nr 279

Stroik na stół choinkowy las nr 279 to niezwykła i przepiękna dekoracja świąteczna, którą warto mieć w swoim domu. Składają się na nią: czerwone, złote i srebrne bombeczki, delikatne jabłuszka, iglaste gałązki oraz aniołek. Całą kompozycję osadzono w drewnianej podstawie, którą wykończono czterema choinkami. Pośród ozdób znaleźć można cztery srebrne świece, które zapalone będą rozdzielać swój czar. Można nim przyozdobić jednakowo stół, blat komody oraz parapet. 

stroik

Stroik świąteczny z Mikołajem nr 269

Nie byłoby świąt Bożego Narodzenia bez Mikołaja. Stał się on nierozerwalnym symbolem tego okresu. Dlatego też jego figurkę umieszczono w stroiku świątecznym z Mikołajem nr 269. Ta ozdoba świąteczna ze świecą w pełni oddaje charakter tego niezwykłego czasu, bo oprócz Mikołaja znaleźć w niej można delikatne bombeczki, jabłuszka, iglaste gałązki oraz trzy wąskie świece. Dzięki niej pięknie udekorujesz wnętrze swojego mieszkania. 

stroik

Więcej wspaniałych ozdób świątecznych ze świecami znajdziesz w sklepie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart