Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Ozdoby bożonarodzeniowe w kolorze czerwonym, czyli purpurowe święta

Ozdoby bożonarodzeniowe w kolorze czerwonym, czyli purpurowe święta
20 listopada 2020 martajustynska1

Czerwień to kolor ciepła oraz miłości. Szczególne znaczenie ma w okresie świąt Bożego Narodzenia, gdyż symbolizuje ona przelaną krew Chrystusa dla odkupienia Świata. Z tego też powodu, często stosuje się ten kolor w różnych dekoracjach świątecznych. Ale to nie jest jedyny czynnik. Ozdoby bożonarodzeniowe w kolorze czerwonym sprawiają, że wnętrza pomieszczeń są przytulniejsze oraz wprowadzają odpowiednią atmosferę świąteczną. Poniżej przedstawiam dekoracje w kolorze czerwonym, na które szczególnie zwróciłam uwagę. 

Przykłady ozdób bożonarodzeniowych w kolorze czerwonym

Adwentowy stroik świąteczny magia nr 379

Adwentowy stroik świąteczny magia nr 379 zawiera wszystko to, co powinna mieć typowa dekoracja na święta. Są w  niej bombeczki, reniferki, zielone iglaste gałązki oraz czerwone świeczki. Soczystą czerwień przełamują srebrne dodatki oraz oszronione gałązeczki. Ta dekoracja pięknie się będzie na wigilijnym stole, blacie komody, czy też parapecie.  

ozdoby bożonarodzeniowe w kolorze czerwonym

Wianek świąteczny czerwone owoce nr 141

Wśród ozdób bożonarodzeniowych w kolorze czerwonym nie może zabraknąć wianka świątecznego czerwone owoce nr 141. Piękne czerwone owoce otulone zielonymi dodatkami tworzą klimatyczną kompozycję, którą można powiesić na drzwiach, kominku, czy też oknie. Elementy dekoracyjne umieszczono we wianku faszyny, która nadaje ozdobie naturalny kształt. 

ozdoby bożonarodzeniowe w kolorze czerwonym

Jesienny wianek kolorowa jarzębina nr 135

Wybierając ozdoby bożonarodzeniowe w kolorze czerwonym, warto wziąć pod uwagę jesienny wianek kolorowa jarzębina nr 135. Zdecydowanie prym w tej kompozycji stanowią czerwone owoce jarzębiny. Jednakże zostały one przełamane kolorem pomarańczowym. Dodatkowo do ozdoby użyto sztucznych jabłuszek, które wraz z tworzą nietuzinkową kompozycję. Wieszając ją na drzwiach, sprawisz, iż magia świąt zagości już przy wejściu. 

ozdoby bożonarodzeniowe w kolorze czerwonym

Storczyk czerwony na święta

Jeżeli lubisz nietypowe i oryginalne dekoracje świąteczne, to polecam ozdobę storczyk czerwony na święta. Piękny storczyk osadzony w porcelanowej donicy doskonale będzie się prezentował na stole, blacie komody oraz parapecie. Kwiat ten został udekorowany zielonymi dodatkami. Co sprawiło, że stroik idealnie wkomponuje się w świąteczny wystrój. Storczyk ten możesz również podarować komuś bliskiemu.

storczyk

Stroik świąteczny czerwień na święta

Ozdoby bożonarodzeniowe w kolorze czerwonym od dawna stroiły nasze domy i mieszkania. Przy ich wyborze kierowaliśmy się ściśle ich świątecznym charakterem. Taki też jest stroik świąteczny czerwień na święta. Do jego stworzenia artyści użyli srebrnych, białych i czerwonych bombeczek, róż i amarylisu, które otulone w zielone dodatki i ośnieżone gałązki tui, tworzą nietuzinkową kompozycję. W centrum stroika umieszczono świece, które zapalone będą dodawały pomieszczeniu odpowiedniej atmosfery i ciepła. 

stroik

Więcej eleganckich ozdób bożonarodzeniowych w kolorze czerwonym znajdziesz w sklepie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart