Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Niezwykłe flower boxy na Dzień Matki

Niezwykłe flower boxy na Dzień Matki
5 maja 2021 martajustynska1

Nadszedł maj. A wraz z nim zieleń nabrała soczystości, zaczęły kwitnąć kasztany, a podczas spacerów czuć zapach bzów. Jest to też miesiąc wyjątkowy z innego powodu. Mianowicie z bardzo ważnego święta- Dnia Matki. Warto, aby tego dnia okazać uczucie swoim mamom, nie tylko poprzez wyręczenie jej w codziennych obowiązkach, ale również poprzez podarowanie jej czegoś specjalnego. Warto pomyśleć o niezwykłych flower boxach na Dzień Matki. 

Dlaczego Dzień Matki jest ważny?

Dzień Matki przypada dokładnie 26 maja. Od najmłodszych lat staraliśmy się celebrować ten dzień poprzez miłe uczynki, piękne, ręcznie robione laurki, czy też śpiewanie piosenek lub recytowanie wierszy. Z wiekiem te zwyczaje się zmieniały. Jednakże nie zmieniło się jedno. Zdobycie nawet symbolicznego kwiatka. 

Dzień Matki ma na celu okazanie szacunku, miłości oraz wdzięczności naszym rodzicielkom. To dzięki nim bowiem żyjemy i uczymy się wielu niezbędnych w życiu rzeczy. Dlatego warto zadbać, aby ten dzień był dla nich wyjątkowy. Warto przyjrzeć się niezwykłym flower boxom na Dzień Matki. 

Niezwykłe flower boxy na Dzień Matki. Przykłady

Flower box kochające serce nr 415

Flower box kochające serce nr 415 to niezwykle subtelna i elegancka kompozycja, która z pewnością zachwyci każdą mamę. Starannie dobrane sztuczne róże otulone zostały zielonymi dodatkami oraz kwitnącymi trawami. Całość kompozycji osadzono w pięknym pudełku w kształcie serca. Subtelne kwiaty oraz ich delikatne barwy sprawiają, że każda z mam będzie takim prezentem zachwycona, bowiem w nim jest miłość oraz szacunek i oddanie. 

Niezwykłe flower boxy

 

Box kwiatowy różowa etiuda nr 410

Kolejnym nietuzinkowym pomysłem na prezent dla mamy jest śliczny box kwiatowy różowa etiuda nr 410. Przepiękne białe i różowe kwiaty róż artyści umieścili w uroczym, welurowym pudełku tworząc tym samym niezwykłą kompozycję. Tym boxem kwiatowym z pewnością wyrazisz uczucie do swojej mamy bez słów. 

Niezwykłe flower boxy

Flower box z kwiatami podarunek m nr 327

Wśród niezwykłych kompozycji kwiatowych na prezent nie może zabraknąć flower boxa z kwiatami podarunek m nr 327. Całą kompozycję kwiatową floryści umieścili w niezwykle eleganckim, bordowym pudełku, który pięknie będzie się prezentował w każdym wnętrzu. Kompozycja ta składa się głównie różowych, czerwonych i bordowych róż, które w połączeniu z delikatnymi dodatkami jabłuszek tworzą harmonię oraz jedność. Dzięki temu flower boxowi z pewnością Twoja mama poczuje, że jest wyjątkowa. 

flower

Flower box serce słodkie chwile nr 325

Flower box serce słodkie chwile nr 325 to kolejna kompozycja ze sztucznych kwiatów, która będzie idealnym prezentem na Dzień Matki. Składają się na nie delikatne kwiaty róży, pastelowe gerbery oraz kwitnące trawy. Cała kompozycja osadzona została w czerwonym pudełku, które doskonale podkreśla piękno kwiatów oraz ich kolor. Warto dodać, że kwiaty zostały wykonane z wysokiej jakości materiału. Dlatego też do złudzenia przypominają żywe rośliny. 

flower

Flower box różowe serce z kwiatami nr 322

Flower box różowe serce z kwiatami nr 322 to kolejna kompozycja, która poruszy serce każdej matki. Przepiękne kwiaty oraz wyraziste i ciepłe kolory sprawią, że bez słów wyrazisz najbliższej osobie swoje uczucia. Różowe i czerwone róże oraz zielone dodatki umieszczone zostały w pudełku w kształcie serca. Ten zabieg sprawił, że dekoracja jest niezwykle oryginalna i ciekawa. 

flower

Więcej ciekawych kompozycji kwiatowej znajdziesz na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart