Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Niezwykłe dekoracje ze sztucznych kwiatów- TOP 10

Niezwykłe dekoracje ze sztucznych kwiatów- TOP 10
25 czerwca 2021 martajustynska1

Ozdoby kwiatowe towarzyszą w naszym życiu od bardzo dawna. To właśnie nimi przyozdabiano chaty, przygotowywano wianki, czy tworzono bukiety ślubne. Jednakże ich urodą cieszono się niezbyt długo. Obecnie liczne alergie, brak czasu oraz chęć podziwiania kompozycji kwiatowych przez dłuższy czas, sprawiły, że coraz większą popularnością cieszą się ozdoby ze sztucznych kwiatów. Kolejnym czynnikiem, który wpłyną na tą popularność jest wysoka jakość materiałów, z których te kwiaty powstają. Poniżej przedstawiam dziesięć niezwykłych dekoracji ze sztucznych kwiatów. 

Niezwykłe dekoracje ze sztucznych kwiatów nagrobne

Bukiet nagrobny letnie klimaty nr 484

Do jednych z najbardziej niezwykłych dekoracji ze sztucznych kwiatów bez wątpienia należy bukiet nagrobny letnie klimaty nr 484. Ta niesamowicie barwna kompozycja pięknie będzie się prezentować na każdym typie nagrobków. Składają się na nią róże, eustomy oraz goździki, które dodatkowo otulone zostały zielonymi listkami. Warto dodać, że dekorację tą floryści osadzili w plastikowym wkładzie, dzięki czemu postawienie jej na nagrobku nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. 

Niezwykłe dekoracje ze sztucznych kwiatów

Zestaw nagrobny dwa serca z bukietem nr 482

Zestaw nagrobny dwa serca z bukietem nr 482 to kolejny top wśród niezwykłych dekoracji ze sztucznych kwiatów. Na ten piękny zestaw nagrobny składają się dwa wiklinowe serduszka oraz bukiet w plastikowym wkładzie. Elegancji temu zestawowi dodają wysokiej jakości sztuczne kwiaty. Wykonane one zostały w pięknych i ciepłych kolorach. Niezwykłość kwiatów została podkreślona zielonymi dodatkami. Warto również wspomnieć, że dekoracja ta doskonale prezentuje się w zestawie, jak i w pojedynkę. Kupując zestaw, tak naprawdę możesz przystroić trzy groby.

Niezwykłe dekoracje ze sztucznych kwiatów

Zestaw nagrobny fioletowa rapsodia nr 479

Niezwykłą dekoracją ze sztucznych kwiatów jest również zestaw nagrobny fioletowa rapsodia nr 479. Jest to niezwykła dekoracja, ponieważ podniosłego charakteru dodaje tutaj odpowiednia kolorystyka. Jest ona nieprzypadkowa, ponieważ nie od dziś wiadomo, że kolor fioletowy we florystyce funeralnej oznacza pokutę i żałobę. Zestaw składa się z kompozycji stojącej i leżącej, które doskonale prezentują się nie tylko razem, ale również oddzielnie. Stroik te pięknie będą wyglądać zarówno na jasnym, jak i ciemnym nagrobku. 

Niezwykłe dekoracje ze sztucznych kwiatów

Bukiet nagrobny klasyka nr 473

Bukiet nagrobny klasyka nr 473 to elegancja w najczystszej postaci. Powstał on z pięknych, czerwonych róż, które do złudzenia przypominają te naturalne. Nic więc dziwnego, że bukiet ten znalazł się wśród top 10 niezwykłych dekoracji ze sztucznych kwiatów. Ze względu na uniwersalność i gustowność cieszy się on coraz większym powodzeniem. Bukiet ten można położyć nie tylko na grobie najbliższej osoby, ale również na nagrobku osoby, z którą łączyły jedynie więzi służbowe i formalne. 

dekoracje

Stroik nagrobny niebieska kalia nr 475

Stroik nagrobny niebieska kalia nr 475 to przepiękna dekoracja, która doskonale wkomponuje się w każdy typ nagrobka. Głównym bohaterem jest tutaj kalia, jednakże w połączeniu z różami i clematisem tworzy jedność. Niebieskie kalie i róże gdzieniegdzie przeplatane są różowymi kwiatami. Piękno kwiatów kompozycji podkreślono zielonymi dodatkami. Warto również dodać, że stroik ten umieszczony został na betonowej podstawie. Dzięki temu kompozycja jest stabilna. Bez wątpienia stroik ten należy do niezwykłych dekoracji ze sztucznych kwiatów. 

dekoracje

Niezwykłe dekoracje ze sztucznych kwiatów do wnętrz

Amarantowy storczyk w lustrzanej donicy nr 448

Któż z nas nie kocha storczyków? Chyba nie ma takiej osoby. Jednakże nie każdy potrafi się takim kwiatem opiekować. Dlatego też prezentuję amarantowy storczyk w lustrzanej donicy 448, który do złudzenia przypomina żywą roślinę. Kwiat został umieszczony w mozaikowej donicy, która przypomina dyskotekową kulę. Dekoracja ta pięknie się będzie prezentować jednakowo w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach. Wśród top 10 niezwykłych dekoracji ze sztucznych kwiatów nie mogło ich zabraknąć. 

dekoracje

Dekoracja z sukulentami nr 387

Do niezwykłych dekoracji ze sztucznych kwiatów należy zaliczyć kompozycję z sukulentami nr 387. Sukulenty wykonane zostały z wysokiej jakości gumy, dzięki, której do złudzenia przypominają żywe rośliny. Na kompozycję tą składają się różne rodzaje sukulentów, a wplecione między nimi dodatki sprawiają, że kompozycja prezentuje się niezwykle ciekawie. Aby dodać szyku sukulentom, artyści umieścili je w srebrnym pojemniku. Kompozycja ta polecana jest do każdego rodzaju wnętrz, może również stanowić oryginalny pomysł na prezent. 

dekoracje

Kompozycja kwiatowa dotyk lata nr 479

Omawiając niezwykłe dekoracje ze sztucznych kwiatów należy również wspomnieć o kompozycji kwiatowej dotyk lata nr 479. Dekorację tą charakteryzuje subtelność i elegancja. Delikatność kwiatów oraz ich pastelowe kolory podkreślone zostały zielonymi dodatkami. Umieszczając tę dekorację w pomieszczeniu sprawisz, iż dane wnętrze stanie się żywsze i przytulniejsze. Należy również wspomnieć, że bukiecik ten cieszy oko nawet najbardziej wymagającego estety. Dlatego też znalazła się wśród niezwykłych dekoracji ze sztucznych kwiatów. 

dekoracje

Dekoracja kwiatowa fuksja i róż nr 453

Dekoracja kwiatowa fuksja i róż nr 453 to bez wątpienia jedna z najbardziej niezwykłych dekoracji ze sztucznych kwiatów. Na tą niezwykłość składają się piękne kwiaty takie jak róża, tulipany, czy też eustomy. Pomiędzy nimi odnaleźć można również sukulenty, które stanowią ciekawy dodatek. Całość kompozycji osadzona została w białej donicy. Uniwersalność tej dekoracji sprawia, że idealnie komponuje się zarówno z klasycznymi wnętrzami, jak i nowoczesnymi. 

dekoracje

Koperta kwiatowa urokliwe momenty nr 478

Niezwykłe dekoracje ze sztucznych kwiatów nie mogą się obyć bez koperty kwiatowej urokliwe momenty nr 478. Jest to bardzo ciekawa i oryginalna kompozycja, która może być idealnym prezentem dla najbliższej osoby. Piękne kwiaty w barwach fioletu i różu umieszczone zostały przez florystów w pudełeczku w kształcie koperty. Jeżeli więc idziesz na urodziny, jubileusz, czy też wesele, koperta ta będzie doskonałym pomysłem. Wysokiej jakości sztuczne kwiaty sprawiają wrażenie żywych roślin, dlatego też dekoracja ta przyciągnie wzrok nawet najbardziej wymagających ludzi.

dekoracje

Więcej niezwykłych dekoracji ze sztucznych kwiatów znajdziesz na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart