Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Najpiękniejsze dekoracje świąteczne. TOP 10

Najpiękniejsze dekoracje świąteczne. TOP 10
3 listopada 2020 martajustynska1

Święto Zmarłych za nami. W  witrynach sklepowych pomału zmieniają się aranżacje. To też doskonała chwila, aby rozpocząć przygotowania do tego gorącego okresu. Część z nas szuka już idealnych prezentów dla bliskich, zaopatrujemy się również w niezbędne produkty, a to wszystko po to, aby uniknąć świątecznej gorączki w sklepach. Jest to też doskonała okazja, aby pomyśleć o dekoracjach świątecznych. Poniżej przedstawiam najpiękniejsze dekoracje na święta, które mogą być dla Was podpowiedzią, czym udekorować dom. 

Najpiękniejsze dekoracje świąteczne

Wianek z ptaszkiem rozmiar L nr 123

Do najpiękniejszych dekoracji świątecznych bez wątpienia trzeba zaliczyć wianek z ptaszkiem rozmiar L nr 123. W tej nietuzinkowej dekoracji zostały użyte bombeczki ze szkła, styropianu oraz plastiku. Artyści, tworząc tę dekorację, pomyśleli o wszystkim. Ptaszek w wełnianej czapce, saneczki oraz piernikowe ciasteczka sprawiają, że duch świąt i zimowa aura są podkreślone. Starannie dobrana kolorystyka (biel, srebro i cappuccino) podkreśla subtelność wianka. 

najpiękniejsze dekoracje świąteczne

Zielony stroik na dobranoc M nr 281

Zielony stroik na dobranoc nr 281 to nietuzinkowa kompozycja, która swą kolorystyką (czerwienią i zielenią) wprowadza świąteczną atmosferę. Sztuczne gałązki świerku, delikatne bombeczki oraz sukulenty tworzą jedność. Proste świece umieszczone w centrum stroika stanowią doskonałe uzupełnienie kompozycji. 

najpiękniejsze dekoracje świąteczne

Koperta prezentowa zimowe jabłuszko nr 214

Nowoczesną i niezwykle elegancką ozdobą na święta jest koperta prezentowa zimowe jabłuszko nr 214. Należy ona do najpiękniejszych dekoracji świątecznych, ponieważ wykonana jest z elementów, które kojarzą się z zimą i Bożym Narodzeniem. Kolorystyka również nie jest tu przypadkowa. Biel i srebro wprowadzają w świąteczny nastrój, natomiast zielone dodatki (jabłuszka i zielone gałązki) przełamują te jasne barwy. 

najpiękniejsze dekoracje świąteczne

Gwiazda betlejemska w koszu nr 266

Czym byłyby święta bez gwiazdy betlejemskiej? Jest to zdecydowanie symbol Bożego Narodzenia. Najczęściej można je kupić w prostej donicy i bez dodatków. Alternatywą dla nich jest gwiazda betlejemska w koszu nr 266. Kompozycja ta powstała z połączenia wysokiej jakości sztucznych kwiatów poinsecji w kolorze białym i czerwonym. Artyści umieścili całość w koszu, który również ma funkcję zdobniczą. 

stroik

Wianek świąteczny pudrowy róż nr 119

Wśród najpiękniejszych dekoracji świątecznych nie może zabraknąć wianka świąteczny pudrowy róż nr 119. Jest to bardzo subtelny i delikatny wianuszek, który powstał z białych i różowych bombeczek. Dodatkowo pomiędzy bombeczkami umieszczono różowe kokardki. Zielone gałązki świerku idealnie podkreślają lekkość barw. 

stroik

Wianek świąteczny pomarańcza i cynamon nr 118

Pomarańcza i cynamon nierozerwalnie łączą się z Bożym Narodzeniem. Dlatego też zostały one wykorzystane w wianku świątecznym pomarańcza i cynamon nr 118. Cudowną, świąteczną atmosferę stwarza tu również kolorystyka (zieleń, biel i czerwień). Jednakże to bombeczki i czerwone jabłuszka symbolizują w nim ważne dla nas święto. 

stroik

Piękny storczyk pierwsza gwiazdka nr 250

Kolejną kompozycją, która zwróciła moją uwagę, jest piękny storczyk pierwsza gwiazdka nr 250. Zaliczana ona jest do najpiękniejszych dekoracji świątecznych, ponieważ tradycyjne złoto podkreśla piękno niebieskich kwiatów storczyka. To nietypowe połączenie sprawia, że dekoracja jest nietuzinkowa i niezwykle oryginalna. 

stroik

Świąteczny flowerbox pudrowy w czerwieni nr 212

Świąteczny flowerbox pudrowy w czerwieni nr 212 to subtelność i elegancja ułożona w welurowym pudełku. Do jej stworzenia artyści użyli wysokiej jakości sztucznych kwiatów, delikatne bombeczki oraz plastikowe jabłuszka. Dekoracja ta idealnie przyozdobi nie tylko Wasze domy, ale będzie oryginalnym prezentem dla bliskich. 

stroik

Wianek świąteczny z szyszek w bieli

Wianek świąteczny z szyszek w bieli bez wątpienia należy zaliczyć do najpiękniejszych dekoracji świątecznych. Naturalny brąz, delikatny beż oraz biel z powodzeniem budują świąteczną atmosferę. Kompozycja ta została wykonana z szyszek, suszu, orzechów laskowych i włoskich oraz z anyżu. Dodatkowo zostały one otulone mchem chrobotkiem. Wianek ten doskonale będzie się prezentował na drzwiach, oknie lub kominku. 

stroik

Dekoracja świąteczna ekologiczna nr 113

Prawdziwą perełką wśród najpiękniejszych dekoracji świątecznych jest dekoracja ekologiczna nr 113. Profesjonaliści wykonali ją z drzewa egzotycznego oraz mchu stabilizowanego. Co więcej, aby wprowadzić akcent świąteczny, użyli bombek w kolorze bordowym. Jest ona wyjątkowa, ponieważ wykonana jest z natury w czystej postaci. 

stroik

Jest to oczywiście tylko część z bożonarodzeniowych kompozycji. Najpiękniejsze dekoracje świąteczne znajdziesz również na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart