Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień- TOP 10

Najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień- TOP 10
14 sierpnia 2022 martajustynska1

Sierpień to nie tylko okres żniw oraz ostatni miesiąc wakacji, to również doskonały czas na ślub, spotkania rodzinne lub ze znajomymi oraz idealna pora na przygotowanie się na nadchodzącą wielkimi krokami jesień. Można jednak zachować charakter tego miesiąca poprzez odpowiednie udekorowanie swojego najbliższego otoczenia. Dlatego też przygotowałam listę najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień, abyście mogli jak najdłużej cieszyć się końcówką lata poprzez wprowadzenie do wnętrz odpowiedniej atmosfery. Zapraszam do zapoznania się z top 10 dekoracji na sierpień.  

TOP 10 wśród najpiękniejszych dekoracji kwiatowych na sierpień

Wianek kwiatowy gorące lato nr 216

Najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień otwiera nasz wianek kwiatowy gorące lato nr 216, ponieważ zawiera wszystko to co najpiękniejsze w tej porze roku. To właśnie wakacyjne słońce oraz różnorodność letnich barw stały się inspiracją do stworzenia tego właśnie cuda. Kolejnym elementem kojarzącym się z latem są kwiaty, to właśnie one swoją urodą oraz delikatnością nadają wiankowi odpowiedniego charakteru. Kompozycją tą ozdobicie nie tylko drzwi, ale również okna, ściany, kominki, a nawet stoły. 

najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień

Komplet dekoracji ślubnych z siedmiu elementów cudowne piwonie nr 766

Ogromną popularnością u nas cieszy się ostatnio komplet dekoracji ślubnych z siedmiu elementów cudowne piwonie nr 766, dlatego też wymieniamy go w liście najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień. Warte uwagi jest to, iż na zestaw ten składa się sześć klimatycznych kul kwiatowych oraz stroik leżący, który można położyć na stole. Delikatna kolorystyka sprawia, iż zestaw ten pięknie będzie się prezentował podczas ceremonii zaślubin. Ze względu na to, iż dekoracja ta powstała ze sztucznych kwiatów, można ją przechowywać latami i wykorzystywać do innych okazji. 

najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień

Najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień- Kula kwiatowa rzymskie wakacje nr 765

Najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień nie mogą obyć się bez kuli kwiatowej rzymskie wakacje nr 765, ponieważ swoim urokiem przenoszą nas do Rzymu w porze letniej. Do stworzenia tej kompozycji wykorzystałyśmy białe i kremowe róże, których piękno dodatkowo podkreśla złota donica. To właśnie ta donica dodaje kompozycji odrobinę luksusu rodem z rzymskich pałaców. Kula kwiatowa rzymskie wakacje doskonale prezentuje się na stole, stoliku, czy też komodzie dodając wnętrzu ciepłego klimatu i harmonii, dlatego też dekoracja ta to również idealny pomysł na prezent. 

najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień

Dekoracja kwiatowa fuksja i róż nr 764

Dekoracja kwiatowa fuksja i róż nr 764 to sama słodycz i subtelność. Zachwyca swoim urokiem już od pierwszego spojrzenia na nią. Mimo iż powstała ze sztucznych kwiatów, to dzięki ich wysokiej jakości do złudzenia przypomina kompozycję wykonaną z żywych roślin. Dekoracja ta odnajdzie się praktycznie w każdym wnętrzu, jednakowo w domowym zaciszu, jak i w lokalach usługowych, hotelach, czy też w salonach SPA. Bez wątpienia nie mogłam ominąć tej dekoracji, omawiając najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień. 

najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień

Kompozycja kwiatowa ze słonecznikami nr 755

Kolejną moją propozycją wśród najpiękniejszych dekoracji kwiatowych na sierpień jest kompozycja kwiatowa ze słonecznikami nr 755. Powstała ona z połączenia majestatycznych róż oraz eleganckich słoneczników. Warto dodać, iż piękno tych kwiatów podkreślają starannie dobrane dodatki, które jednoczenie nie przytłaczają całej kompozycji. Dodatkowo dekorację umieściłyśmy w złotej porcelanowej donicy, która nie tylko zdobi, ale również stabilizuje. Nietuzinkowa uroda dekoracji sprawia, iż jest to doskonały pomysł na prezent. 

najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień

Wianek kwiatowy subtelność nr 215

Najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień reprezentuje również wianek kwiatowy subtelność nr 215. Nie bez powodu został on wybrany do tej listy, ponieważ lato to nie tylko energiczne kolory, ale również subtelne i pastelowe barwy. Czego dowodem jest ta oto dekoracja kwiatowa. Kompozycja ta sprawdzi się przy zdobieniu nie tylko wnętrz, czy też zewnętrznej strony drzwi, ale można ją również wykorzystać na wyjątkowe okazje takie jak ślub, urodziny, czy też różnego rodzaju rocznice. Możesz również podarować komuś tę wyjątkową dekorację, z pewnością będzie nią zauroczona. 

dekoracja

Kompozycja kwiatowa piwonie i pełniki nr 717

Wśród najpiękniejszych dekoracji kwiatowych na sierpień były kompozycje pastelowe i delikatne, były również ozdoby w kolorach latach, a teraz chcę Wam zaprezentować dekorację, w której dominuje kolor czerwony. W tej też kolorystyce stworzyłyśmy kompozycję kwiatową piwonie i pełniki nr 717. Piękne soczysto czerwone kwiaty piwonii i róż tworzą wyjątkową kompozycję, która przyciąga wzrok nawet najbardziej wymagających osób. Spowodowane to jest faktem, iż ozdoba ta została wykonana z wysokiej jakości sztucznych kwiatów, które do złudzenia przypominają żywe rośliny. Nic więc dziwnego, iż cieszy się ona ogromnym powodzeniem i zamawiana głównie jest na prezent dla wyjątkowej osoby. 

dekoracja

Ozdobny wianek cztery pory roku

A co by powstało, gdybyśmy połączyli charakterystyczne kwiaty, kolory i dodatki z poszczególnych pór roku? Powstałby właśnie ten oto ozdobny wianek cztery pory roku. Mimo iż lista dotyczy najpiękniejszych dekoracji kwiatowych na sierpień, to nie mogłam oprzeć się, aby nie wspomnieć właśnie o tej kompozycji, ponieważ każdy kolor w niej zawarty otacza nas na co dzień właśnie w sierpniu. Wianek cztery pory roku to również niepowtarzalna energia, radość oraz wspólna harmonia. Doskonale sprawdzi się do zdobienia drzwi, okien, kominków oraz stołów podczas wyjątkowej uroczystości. 

dekoracja

Amarantowe storczyki w złotej donicy nr 363

Omawiając najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień, pozwoliłam sobie na zaprezentowanie storczyków w wyjątkowej kolorystyce. Amarantowe storczyki w złotej donicy nr 363 to dekoracja ze sztucznych kwiatów, która zachwyci każdego. Przy tworzeniu tej dekoracji zadbaliśmy o każdy szczegół. Bogaty kwiatostan, pączki kwiatów oraz zielone liście do złudzenia przypominają żywy storczyk. Całość dodatkowo umieściłyśmy w złotej donicy, która dodaje uroku i podkreśla piękno kwiatów. Kompozycja doskonale sprawdzi się do zdobienia każdego rodzaju wnętrza, dodając jemu odpowiedniego charakteru i klimatu. Można również przeznaczyć ją na prezent. Osoba obdarowywana z pewnością będzie zauroczona podarunkiem. 

dekoracja

Kompozycja kwiatowa czarowny wieczór nr 361

Listę najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na sierpień zamyka kompozycja kwiatowa czarowny wieczór nr 361, którą utworzyłyśmy z połączenia eustomy, róży, frezji, pełników oraz ze starannie dobranych zielonych dodatków. Piękno kwiatów i niezwykłość ich kolorów podkreśla śmietankowa, podłużna donica.  Misa ta dodatkowo kompozycję stabilizuję i ułatwia ułożenie jej na wyznaczonym miejscu. Kompozycją tą możesz ozdobić mieszkanie, taras, sklep, czy też restaurację lub hotel. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.dekoracja

Więcej niezwykłych dekoracji znajdziecie na stronie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart