Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Najlepsze dekoracje wiosenne 2021- Top 10

Najlepsze dekoracje wiosenne 2021- Top 10
5 kwietnia 2021 martajustynska1

Wiosna należy do jednych z najpiękniejszych pór roku, ponieważ przyroda budzi się do życia, a nas ogarnia błogi i serdeczny nastrój. To również doskonała okazja aby dokonać porządków nie tylko w życiu, ale również w otoczeniu. Warto pomyśleć o nowej, weselszej aranżacji, która upiększy otoczenie. Poniżej przedstawiam jedne z najlepszych dekoracji wiosennych. Zostały one stworzone z kwiatów kojarzących się z wiosną oraz w radosnych i stonowanych kolorach. 

Z jakich kwiatów wybrać najlepsze dekoracje wiosenne?

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Lato to upał, słońce oraz pora urlopowa. Jesień to magia kolorów, deszcze oraz przygotowanie przyrody do snu. Ziemia natomiast to śnieg, chłód oraz biel. Natomiast wiosna to nadzieja oraz radość związana z budzeniem się przyrody z zimowego snu. Ta pora roku to także czas, w którym pojawiają się tulipany, żonkile oraz hiacynty. To właśnie te kwiaty stały się inspiracją do stworzenia niżej przedstawionych dekoracji. Jeżeli więc szukasz idealnych kompozycji, która wprowadzi wiosnę do Twojego domu, to właśnie z tych kwiatów. 

W jakich kolorach powinny być dekoracje wiosenne?

Wybierając najlepsze dekoracje wiosenne obok rodzajów kwiatów istotny jest również ich kolor. Uważa się, że barwami wiosny są: żółć, zieleń, fiolet oraz róż. Kolor żółty to słońce i radość. Jest to barwa ciepła i optymistyczna. Wiosną występuje ona najczęściej pod postacią żonkili i tulipanów. Zieleń to natomiast kolor natury i harmonii. Widać ją praktycznie wszędzie, od traw, poprzez liście drzew, aż po łodygi kwiatów. Fiolet kojarzony jest ze zmysłowością oraz tajemniczością. W naturze można ją znaleźć w krokusach, hiacyntach czy też bzach. Wiosny nie byłoby również bez różu. Kolor ten to delikatność i subtelność. Najczęściej w tym kolorze można znaleźć tulipany oraz hiacynty. 

Najlepsze dekoracje wiosenne

Wiosenna kompozycja kwiatowa nr 471

Wiosenna kompozycja kwiatowa nr 471 to niezwykle elegancka i delikatna kompozycja ze sztucznych, wiosennych kwiatów. Floryści stworzyli ją z róż, tulipanów i kwiatów jabłoni, które w połączeniu z sukulentami oraz innymi zielonymi dodatkami, tworzą jedność. Piękno dekoracji podkreśla nietuzinkowa donica. Uniwersalny charakter tej dekoracji sprawia, że będzie pasowała ona do każdego wnętrza mieszkania, biura, czy też recepcji. 

w

Wiosenna kompozycja kwiatowa białe hiacynty nr 468

Kolejną dekoracją, na którą warto zwrócić uwagę jest wiosenna kompozycja kwiatowa białe hiacynty nr 468. Do jej stworzenia artyści wykorzystali piękne hiacynty oraz gumowe tulipany. Pośród wysokiej jakości sztucznych kwiatów umieszczono zielone dodatki, które idealnie podkreślają piękno pastelowych kolorów. Złota osłonka dodaje kompozycji odrobinę luksusu i sprawi, że elegancko będzie się prezentowała w każdym wnętrzu. 

w

Wianek wiosenny z żółtymi tulipanami nr 166

Jeżeli dekoracja wiosenna, to tylko z eleganckimi, żółtymi tulipanami. Wianek wiosenny z żółtymi tulipanami nr 166 to przede wszystkim prostota i elegancja, która ożywi każde wnętrze. Dekoracją w formie wianku można cieszyć się nie tylko od święta, ale również okrągły rok. Dlatego też, aby podkreślić piękno i wyjątkowość wiosny stworzono właśnie tę kompozycję wykorzystując sezonowe kwiaty i kolory. Tego typu dekorację z powodzeniem można powiesić na drzwiach, oknie, nad kominkiem oraz na ścianie. 

w

Wiosenna kompozycja kwiatowa nr 464

Delikatności oraz elegancji każdemu wnętrzu doda wiosenna kompozycja kwiatowa nr 464. Do stworzenia tej kompozycji wykorzystano nie tylko sezonowe kwiaty tj. tulipany, róże i irysy, ale zastosowano również wiosenną kolorystykę, czyli biel i żółć. Zielone dodatki podkreślają piękno i subtelność dekoracji wiosennej. Kompozycja ta doskonale sprawdzi się zarówno w formalnych, jak i nieformalnych wnętrzach. Z pewnością przyciągnie wzrok każdego gościa. 

w

Tulipany w białej kopercie nr 461

Tulipany w białej kopercie nr 461 to nietuzinkowa, elegancka i skromna dekoracja wiosenna. Wysokiej jakości sztuczne, różowe tulipany do złudzenia przypominają te naturalne. Floryści umieścili je w białej i prostej donicy, która idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Różowe tulipany to symbol niewinności, czystości oraz troski. Dlatego też wykorzystano je do stworzenia wiosennej dekoracji. 

w

Kompozycja kwiatowa wiosenne kwiaty nr 446

Kompozycja kwiatowa wiosenne kwiaty nr 446 powstała z połączenia sztucznych hiacyntów, irysów oraz frezji. Srebrna donica podkreśla piękno i wyjątkowość kompozycji dodając jednocześnie odrobinę nowoczesności. Wśród ciemnozielonych i pistacjowych kwiatów można odnaleźć również zielone sukulenty, które stanowią idealne podłoże dla kwiatów. Ta elegancka dekoracja z pewnością ożywi każde wnętrze mieszkań domów, biur, restauracji oraz recepcji. 

w

Wianek z różowej hortensji nr 169

Różowa hortensja to symbol emocji, miłości, małżeństwa oraz bogactwa. To właśnie z nich powstał niezwykły wianek z różowej hortensji nr 169. Bladoróżowy kolor oraz delikatna kwiaty sprawiają, że kompozycja jest subtelna i delikatna, którą z powodzeniem można podarować najbliższej osobie. Wianek z różowej hortensji wniesie magię do każdego pomieszczenia. Wieszając go na drzwiach, ścianie, kominku lub oknie z pewnością przyciągnie wzrok gości. 

w

Wiosenna kompozycja kwiatowa pastelowa nr 465

Wybierając najlepszą dekorację wiosenną warto zwrócić uwagę na wiosenną kompozycję kwiatową nr 465. Na jej wyjątkowość składają się nie tylko starannie dobrane kwiaty jabłoni, tulipanów i róż, ale również delikatne, pastelowe kolory. Zielone dodatki oraz elegancka donica w pełni uzupełniają dekorację, którą można ozdobić każdy rodzaj wnętrza. Ozdoba ta pięknie będzie wyglądać zarówno na jasnych, jak i ciemnych meblach. 

w

Hiacynty w złotej torebce nr 459

Hiacynty w złotej torebce nr 459 to piękno i elegancja w najprostszej postaci. Artyści, wypełniając złotą, porcelanową donicę fioletowymi hiacyntami, stworzyli ciekawą i oryginalną dekorację, która zachwyci każdego. Kompozycję z fioletowych hiacyntów z powodzeniem można postawić na stole, szafce, komodzie, parapecie oraz wszędzie tam, gdzie dusza zapragnie. Może ona również służyć jako oryginalny i ciekawy prezent dla najbliższej osoby. Wysoka jakość materiałów, z jakich zostały stworzone kwiaty, sprawiła, że do złudzenia przypominają żywe rośliny. 

w

Wiosenne kwiaty w białym naczyniu nr 452

Kompozycja wiosenne kwiaty w białym naczyniu nr 452 to prawdziwa perełka. Do stworzenia tej jednej z najlepszych dekoracji wiosennych wykorzystano typowe na tą porę roku kwiaty. Znaleźć w niej można między innymi tulipany, żonkile oraz hiacynty, których piękno zostało podkreślone zielonymi dodatkami. Co więcej, uniwersalizm tej ozdoby sprawia, że pasuje ona do każdego wnętrza. Pięknie będzie się prezentować zarówno w klasycznych aranżacjach, jak i w nowoczesnych, czy skandynawskich. 

w

Więcej przepięknych kompozycji ze sztucznych kwiatów można znaleźć na stronie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart