Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Kompozycje ze sztucznych kwiatów na wesele

Kompozycje ze sztucznych kwiatów na wesele
28 czerwca 2021 martajustynska1

Ślub i wesele to wyjątkowy czas w życiu każdej młodej pary. Starannie planują każdy detal w tym niezwykły dla nich dniu. Wybierają odpowiednią suknię i garnitur, dobrą restaurację oraz klimatyczny Kościół. Wszystko tego dnia ma być idealne! Jedną z decyzji, z jaką muszą również się zmierzyć jest to, jak udekorować Kościół i salę weselną. Starają się wybrać kwiaty bliskie ich gustom. A co, gdy w danym sezonie ich nie ma? Nic straconego! W takiej sytuacji warto pomyśleć o kompozycjach ze sztucznych kwiatów na wesele. Poniżej przedstawiłam kilka ciekawych propozycji. 

Kompozycje ze sztucznych kwiatów na wesele- zalety

Kompozycje ze sztucznych kwiatów na wesele coraz chętniej wybierane są jako dekoracje. Rosnące zainteresowanie tymi kompozycjami wynika z kilku bardzo istotnych faktów:

Są realistyczne– materiały, z jakich wykonane są sztuczne kwiaty są dobre jakościowo. Producenci starają się, aby ich produkty do złudzenia przypominały żywe rośliny. Ma to na celu przyciągnięcie również sceptyków oraz estetów. 

Są bezproblemowe i trwałe- decydując się na zakup kompozycji ze sztucznych kwiatów na wesele możesz mieć pewność, że ich przechowywanie nie będzie stanowiło problemu i kwiaty nie zwiędną. Dekoracje te są odporne na różne warunki atmosferyczne np. deszcz, słońce. 

Nie mają alergenów- nagły atak może zepsuć nawet najlepiej przygotowane wesele. Wiele osób bowiem nawet nie zdaje sobie sprawy, że są alergikami. Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, warto właśnie pomyśleć o kompozycjach ze sztucznych kwiatów. 

Można wybrać dowolny kwiat- każdy sezon cieszy się innym rodzajem kwiatów. Jeżeli więc chcesz, aby w tym ważnym dniu był Twój ulubiony kwiat, a w danej porze roku go nie ma, to nic straconego! Wybierz kompozycje ze sztucznych kwiatów. 

Możesz używać ich wielokrotnie- po zakończonej uroczystości z powodzeniem możesz użyć kompozycji ze sztucznych kwiatów do udekorowania mieszkania, biura, recepcji lub też innego miejsca. W przeciwieństwie do roślin żywych urokiem sztucznych kwiatów można cieszyć się przez lata. 

Oczywiście zalet tego typu kompozycji jest o wiele więcej. Warto zapoznać się z tymi korzyściami i postawić na dekoracje sztuczne. 

Przykładowe kompozycje ze sztucznych kwiatów na wesele

Girlanda kwiatowa białe kwiaty nr 356

Dekorując salę weselną warto przyjrzeć się girlandzie kwiatowej białe kwiaty nr 356. Powstała ona z wysokiej jakości sztucznych białych róż, które otulone zielonymi dodatkami prezentują się niezwykle elegancko. Długość girlandy wynosi 165 cm i dzięki temu można ją formować dowolnie. Dekoracja ta z całą pewnością pięknie będzie się prezentować jednakowo na stole weselnym, na ścianie za parą młodą oraz w innych miejscach. 

Kompozycje ze sztucznych kwiatów na wesele

Kompozycja kwiatowa narodziny gwiazdy nr 440

Kompozycja kwiatowa narodziny gwiazdy nr 440 to kolejna dekoracja, której nie może zabraknąć na weselnym stole. Powstała ona z połączenia sztucznych róż, pełników, piwonii, storczyków oraz hiacyntów. Białe kwiaty pięknie wyglądają na tle zielonych dodatków. Floryści umieścili tę kompozycję w pięknej, lustrzanej donicy. Wśród kompozycji ze sztucznych kwiatów na wesele z pewnością tej dekoracji nie może zabraknąć. 

Kompozycje ze sztucznych kwiatów na wesele

Kompozycja kwiatowa gorące serce nr 429

Kompozycje ze sztucznych kwiatów na wesele mogą być również kolorowe i przełamywać tradycyjną biel. Taką niezwykłą dekoracją jest kompozycja kwiatowa gorące serce nr 429. Piękne czerwone róże wraz z zielonymi dodatkami umieszczone zostały w ceramicznej, srebrnej wazie. Co więcej, waza ta sprawia, że kompozycje łatwo jest umieścić w dowolnym miejscu. Po zakończonej uroczystości z powodzeniem taką dekorację możesz postawić w domu. 

Kompozycje wesele

Kompozycja kwiatowa słodycz nr 420

Kompozycja kwiatowa słodycz nr 420 to delikatna i zarazem elegancka kompozycja ze sztucznych kwiatów na wesele. Polecana ona jest wszystkim tym, którzy chcą przełamać biel i dodać odrobinę kolorów. Powstała ona z różowych i żółtych róż, które dodatkowo zostały wzbogacone zielonymi liśćmi. Cała dekoracja osadzona została w pozłacanej donicy, która dodaje klasy tej ozdobie. Można nią udekorować stół weselny, stoliki, parapety oraz inne miejsca. Wszystko zależy od pomysłowości. 

ozdoba

Kompozycja kwiatowa uroczy wieczór nr 406

Kompozycja kwiatowa uroczy wieczór nr 406 z pewnością upiększy każdy stół weselny. Głównym bohaterem tej dekoracji jest róża. Występuje ona w kremowym, białym oraz w czerwonym kolorze. Otulone zielonymi dodatkami tworzą niezwykłą jedność. Piękne kolory oraz wysokiej jakości sztuczne kwiaty sprawiają, że kompozycja wygląda jakby była sporządzona z żywych roślin. Co więcej,  elegancka, ceramiczna donica nie tylko dodaje uroku, ale przede wszystkim sprawia, że ustawienie kompozycji nie sprawia problemu.

ozdoba

Więcej kompozycji ze sztucznych kwiatów znajdziecie na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart