Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Kompozycje nagrobne na wiosnę. Nowości

Kompozycje nagrobne na wiosnę. Nowości
13 marca 2022 martajustynska1

Wiosna jest moją ulubioną porą roku, ponieważ wszystko budzi się z zimowego snu, trawa nabiera soczystej zieleni oraz pojawiają się pierwsze kwiaty. Jest to również doskonała okazja, aby odświeżyć mieszkanie, dlatego też zabieramy się za wiosenne porządki i często też dokonujemy drobnych aranżacji we wnętrzach. Warto również pomyśleć o uporządkowaniu grobów najbliższych oraz o piękne ich udekorowanie. Poniżej przedstawiam niezwykłe kompozycje nagrobne na wiosnę, które doskonale będą się prezentować na każdym nagrobku.

Top 10 nowości wśród kompozycji nagrobnych na wiosnę

Stroik i bukiet nagrobny spokojny sen 2 nr 664

Kompozycje nagrobne na wiosnę muszą być klimatyczne, czyli w pełni oddające charakter tej pory roku. Taki też jest zestaw nagrobny spokojny sen 2 nr 664. Artyści florystyki funeralnej stworzyli go z wyjątkowych kwiatów, mianowicie z pięknych i okazałych storczyków. Zarówno sam stroik, jak i bukiet powstał z wysokiej jakości sztucznych kwiatów i dodatków, które do złudzenia przypominają żywe rośliny. Klimatu dodają również przemyślane kolory biel i butelkowa zieleń. Ta dekoracja nagrobna najpiękniej będzie się prezentować w okresie przejściowym zimy i wiosny. 

kompozycje nagrobne na wiosnę

Stroik nagrobny wielkanocny w fiolecie nr 655

Omawiając kompozycje nagrobne na wiosnę, nie można pominąć stroiku nagrobnego w fiolecie nr 655. Dekoracja ta powstała z myślą o zbliżających się Świętach Wielkanocnych, dlatego też warto ozdobić nią groby bliskich w tym ważnym dla każdego katolika okresie. Do jego stworzenia floryści użyli wysokiej jakości sztucznych róż w kolorze różu i fioletu. Dla podkreślenia świątecznego charakteru umieścili w nim dodatkowo pisanki oraz wielkanocnego zajączka. Nietuzinkowości tej dekoracji dodaje fakt, iż kompozycja została umieszczona w wiklinowym koszyczku. 

kompozycje nagrobne na wiosnę

Stroik nagrobny i bukiet wiosenna symfonia 2 nr 662

Jeżeli kompozycje nagrobne na wiosnę to w kolorze żółci i bieli. W tych też barwach powstał stroik nagrobny i bukiet wiosenna symfonia 2 nr 662. Nie ma nic bardziej kojarzącego się z wiosną jak róże i eustomy w ciepłych barwach, które dodatkowo podkreślono zielonymi dodatkami. Znaleźć w niej możecie liście palmy oraz eustomy. Warto również dodać, iż kamienna donica zabezpiecza kompozycją przed negatywnym wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. 

kompozycje nagrobne na wiosnę

Stroik i bukiet nagrobny bordowa kalia nr 661

Stroik i bukiet nagrobny bordowa kalia nr 661 to jedna z nowości, którą Wam oferujemy. Do stworzenia tego niezwykle eleganckiego zestawu nagrobnego wykorzystałyśmy wysokiej jakości sztuczne róże i kalie w kolorze bordo. Warto podkreślić, iż stroik umieściłyśmy w eleganckiej, betonowej donicy, która nie tylko zdobi, ale przede wszystkim go stabilizuje i chroni przed zdmuchnięciem przez wiatr. 

kompozycje

Zestaw nagrobny wiosenny nr 659

Zestaw nagrobny wiosenny nr 659 to kolejna niezwykła dekoracja funeralna wśród kompozycji nagrobnych na wiosnę. Charakteryzują go niezwykle ciepłe kolory oraz nieprzypadkowo dobrane sztuczne kwiaty. Zdecydowanie królują tu tulipany, gerbery i żonkile dodając jednocześnie wiosennej aury. Stroik umieściłyśmy w eleganckiej, białej donicy, która idealnie podkreśla piękno kwiatów oraz ich kolorystykę. Niezaprzeczanym plusem zestawów nagrobnych jest to, iż jego elementy można rozdzielić na dwa różne groby. 

kompozycje

Wielkanocny stroik nagrobny żółto-biały nr 657

Kompozycje nagrobne na wiosnę nie mogą się obyć bez tego typu stroików, ponieważ nieodłącznym elementem tej pory roku są właśnie Święta Wielkanocne. Wielkanocny stroik nagrobny żółto-biały nr 657 to połączenie wiosennych kwiatów oraz świątecznych dodatków. Znaleźć w nim można porcelanowego króliczka oraz delikatne pisanki. Dodatkowo cała kompozycja umieszczona została w wiklinowym koszyczku. 

kompozycje

Zestaw nagrobny morska bryza nr 656

Zestaw nagrobny morska bryza nr 656 należy do nietuzinkowych kompozycji nagrobnych na wiosnę, gdyż utworzony jest w nietypowej dla tej pory roku kolorystyce. Błękitne i pastelowe kwiaty tworzą kompozycję, która kojarzy się z morskim pejzażem. Głównymi bohaterami tego zestawu są bez wątpienia róże i niezwykle eleganckie kalie, pośród którym znaleźć można zielone dodatki. Stroik umieściłyśmy w plastikowym talerzu, który dodatkowo obciążyłyśmy betonem. Nie musicie obawiać się, że kompozycja zostanie zmieciona przez wiatr

kompozycje

Stroik nagrobny z bukietem wiosna nr 652

Kompozycje nagrobne na wiosnę muszą charakteryzować się nie tylko odpowiednim doborem kwiatów, ale również i kolorystyką. To wszystko posiada stroik nagrobny z bukietem wiosna nr 652. Do stworzenia tego stroika nasze florystki wykorzystały piękne wiosenne kwiaty w energicznych kolorach. Dodatkowo kompozycję tą umieściły w ozdobnej donicy z wiklinowym sercem. Warto dodać, że dekoracja jest obciążona, także nie należy obawiać się zmiennych warunków atmosferycznych. 

kompozycje

Stroik nagrobny z aniołkiem nr 649

Delikatne kolory oraz zadumany aniołek to elementy mający istotny wpływ na nastrojowość stroika nagrobnego a aniołkiem nr 649. Uniwersalność kwiatów oraz ich kolorystyki sprawia, że dekoracja doskonale będzie się prezentować zarówno na jasnym, jak i ciemnym nagrobku. Według mnie wśród kompozycji nagrobnych na wiosnę nie mogło zabraknąć tej dekoracji. 

kompozycje

Stroik nagrobny delikatność nr 646

Tę listę kompozycji nagrobnych na wiosnę zamyka stroik nagrobny delikatność nr 646. Dekoracja ta jest wyjątkowa, ponieważ kompozycja starannie dobranych sztucznych róż tworzy niezwykły kształt, jakim jest serce. Co więcej, kolorystyka została dobrana tak, aby zachowana była subtelność kompozycji. Stroik doskonale się prezentuje jednocześnie na jasnym, jak i ciemnym nagrobku. Warto pomyśleć o tej kompozycji dekorując grób najbliższej osoby.

kompozycje

Więcej niezwykłych kompozycji nagrobnych na wiosnę znajdziecie na stronie sklepu Świąteczne Atelier oraz na kompozycjenagrobne.pl

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart