Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Kompozycje nagrobne na jesień- nowości!

Kompozycje nagrobne na jesień- nowości!
20 września 2021 martajustynska1

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych dla nas dni, w którym modlimy się za naszych najbliższych i których nie ma już wśród nas. Oprócz modlitwy dzielimy się również wspomnieniami. Jest to Dzień Wszystkich Świętych. Tego dnia często oddajemy im cześć, zapalając znicz oraz kładąc na płycie nagrobnej wiązankę. Wśród dekoracji warto poszukać czegoś wyjątkowego oraz czegoś, co by mogło służyć na dłużej. Dlatego też poniżej przedstawiam kilka ciekawych i eleganckich kompozycji nagrobnych na jesień. 

Przykładowe kompozycje nagrobne na jesień?

Stroik nagrobny cappuccino i fiolet nr 543

Stroik nagrobny cappuccino i fiolet nr 543 to wyjątkowa kompozycja, ponieważ powstała z wysokiej jakości sztucznych kwiatów. Róże, chryzantemy i storczyki udowodniły w tej kompozycji, że warto łamać standardy poprzez łączenie kwiatów pozornie do siebie niepasujących. Elegancji tej kompozycji dodają jeszcze starannie dobrane kolory. Floryści postawili na połączenie tradycyjnego fioletu z modnym cappuccino, które w połączeniu z zielonymi dodatkami tworzą niesamowitą ucztę dla oka. Wśród kompozycji nagrobnych na jesień bez wątpienia nie mogło zabraknąć tej kompozycji. kompozycje nagrobne na jesień

Stroik nagrobny biała chryzantema nr 542

Wśród kompozycji nagrobnych na jesień warto również wspomnieć o stroiku biała chryzantema nr 542. Tę wyjątkową kompozycję nagrobną tworzą wspomniane już chryzantemy, gerbery oraz kwiaty eustomy. Natomiast starannie dobrana kolorystyka (biel, fiolet i delikatna pistacja) dodają dekoracji niezwykłego uroku. Dzięki uniwersalności kolorów wiązanka ta pięknie będzie się prezentować zarówno na jasnym, jak i ciemnym nagrobku. Stroik nagrobny biała chryzantema można położyć nie tylko na grobie bliskiej osoby, ale również na grobach bohaterów. Wynika to z faktu, iż stroik ten jest niezwykle elegancki. 

kompozycje nagrobne na jesień

Dekoracja nagrobna zielona nr 540

Dekoracja nagrobna zielona nr 540 należy do jednych z najciekawszych i oryginalnych kompozycji nagrobnych na jesień, ponieważ składa się z nietuzinkowych sztucznych kwiatów w nieprzeciętnych kolorach. Bohaterami tej dekoracji nagrobnej są róże, sukulenty oraz zielone dodatki. Warto również zauważyć, że stroik umieszczony został w metalowej bryle, co powoduje, iż wiązanka jest ciekawa i rzadko spotykana. 

dekoracja

Stroik nagrobny jesienne klimaty nr 539

Wśród kompozycji nagrobnych na jesień nie może również zabraknąć stroiku nagrobnego jesienne klimaty nr 539, ponieważ zawiera wszystko to co najpiękniejsze w tej porze roku. Do jego stworzenia wykorzystano nie tylko sezonowe, sztuczne kwiaty i owoce, ale również zadbano o odpowiednią kolorystykę. Czerwień, pomarańczowy, żółty oraz bordo pięknie współgrają z zielonymi dodatkami. Dekoracja ta pięknie będzie się prezentować na każdym typie nagrobka. 

dekoracja

Stroik i bukiet nagrobny w cieniu topoli nr 535

Stroik i bukiet nagrobny w cieniu topoli nr 535 to przepiękne i eleganckie kompozycje nagrobne na jesień wykonane z wysokiej jakości sztucznych kwiatów. Na zestaw ten składają się bukiet umieszczony w plastikowym wkładzie oraz stroik przytwierdzony do betonowej podstawki. Zarówno w bukiecie, jak i w stroiku znajdziecie kalie i róże w przepięknych kolorach. Zestaw ten to doskonała alternatywa dla wiązanek oferowanych w stoiskach przed cmentarzami. 

dekoracja
Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi kompozycjami nagrobnymi na jesień. Znajdziecie je na stronie Świąteczne Atelier oraz kompozycjenagrobne.pl.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart