Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Kompozycje na jesień- jak udekorować dom?

Kompozycje na jesień- jak udekorować dom?
6 września 2021 martajustynska1

Nadszedł wrzesień. Miesiąc, w którym kończy się lato, a zaczyna jesień. Bluzki z krótkimi rękawami zastępowane są przez te cieplejsze, sandały wypierane są przez buty pełne. Jesień to pora roku, w której nie tylko my zmieniamy swoje odzienie, ale również i przyroda. To właśnie ona stała się inspiracją do stworzenia niezwykłych i kolorowych kompozycji na jesień. Wszak i wnętrza domów, recepcji, czy też restauracji również powinny nabrać odpowiedniego klimatu. Poniżej przedstawiam kilka propozycji, które wniosą jesienną atmosferę. 

Przykładowe kompozycje na jesień

Kompozycje na jesień powstały po to, aby przełamać niechęć do tej pory roku. Barwne i sezonowe kwiaty oraz jesienne owoce zdecydowanie przełamują smutek związany z mijającym latem. Dzięki nim sprawicie, że wnętrza Waszych domów będą barwne i eleganckie. 

Wianek cudowna jesień nr 181

Wianek cudowna jesień nr 181 to idealna dekoracja na nadchodzącą porę roku, ponieważ zawiera wszystko to, z czym zbliżający się sezon się kojarzy. Znaleźć w nim można odpowiednią kolorystykę oraz starannie dobrane rośliny. Wiklinowe gałęzie przyozdobione zostały sztucznymi jesiennymi owocami,  kolorowymi listkami oraz zielonymi dodatkami. To sprawiło, że piękno jesieni w pełni zagości w każdym domu. Dekoracja ta doskonale sprawdzi się do zdobienia drzwi, okien, kominków oraz stołów. 

kompozycje na jesień

Jesienna kompozycja kwiatowa energia 2 nr 530

Spośród kompozycji na jesień warto również wspomnieć o jesiennej kompozycji kwiatowej energia 2 nr 530. Bohaterami tej dekoracji są różnokolorowe wrzosy, które w połączeniu z kolorowymi liśćmi oraz ozdobnymi jabłuszkami tworzą idealną kompozycję na jesień. Dzięki temu dekorując stół, komodę, czy też parapet wniesiecie do wnętrz Waszych domów piękny, jesienny klimat. 

kompozycje na jesień

Pastelowa kompozycja z wrzosami w srebrnej donicy nr 528

Pastelowa kompozycja z wrzosami w srebrnej donicy nr 528 to kolejna kompozycja na jesień, którą warto udekorować dom. Dekoracja ta jest nietuzinkowa i bardzo subtelna, ponieważ zamiast typowo jesiennych kolorów zawiera delikatny róż. Jednakże wrzosy są symbolem tej pory roku. Doskonale będzie się prezentować na komodzie, stoliku, parapecie oraz stole. 

dekoracja

Kompozycja z wrzosami w szarej donicy nr 527

Omawiając kompozycje na jesień, należy również wspomnieć o dekoracji z wrzosami w szarej donicy nr 527. W kompozycji tej bezapelacyjnie prym wiedzie wrzos, czyli krzewinka typowa na jesień. Znajdziecie w niej wrzosy białe, fioletowe oraz zielone. Co więcej, jako dodatek zostały użyte piękne sukulenty. Całość została osadzona w gustownej, szarej osłonce. Dzięki temu kompozycję możecie przeznaczyć na prezent. 

dekoracja

Jesienna kompozycja z wrzosami nr 526

Jesienna kompozycja z wrzosami nr 526 to elegancja i subtelność w najczystszej postaci. Delikatne, pastelowe kolory sprawiają, że dekoracja nie przytłacza, wręcz przeciwnie, wprowadza harmonię. Warto dodać, że do stworzenia tej kompozycji wykorzystano wysokiej jakości sztuczne kwiaty. Dzięki temu, wrzosy do złudzenia przypominają żywe rośliny. Stawiając ją na stole komodzie, lub też parapecie wniesiecie do pomieszczeń świeżość oraz harmonię. 

dekoracja
Więcej niezwykłych kompozycji na jesień znajdziecie na stronie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart