Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: 730-130-260

Marta Justyńska

Prowadzenie bloga, teksty, pozycjonowanie, SEO

Skontaktuj się ze mną jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą lub masz pytania dotyczące pozycjonowania i SEO:

mail: marta@swiateczneatelier.pl

Kompozycje kwiatowe w koszach

Kompozycje kwiatowe w koszach
04/06/21 martajustynska1

Kompozycje kwiatowe w koszach metalowych zostały stworzone z myślą o tych, dla których zwykłe wiązanki „się przejadły” i szukają dla nich ciekawych alternatyw. Poniżej przedstawione dekoracje wykonane zostały z wysokiej jakości sztucznych kwiatów. Dzięki temu wiązanki wyglądają tak, jakby były stworzone z żywych rośli. Zabieg ten również sprawił, że pięknem dekoracji można cieszyć się okrągły rok, nie tylko sezonowo. Zapraszam do zapoznania się z najpiękniejszymi dekoracjami kwiatowymi ułożonymi w kominkowych, metalowych koszach. 

Co można udekorować kompozycjami kwiatowymi w koszach?

Do niedawna kosz kominkowy służył jedynie jako dekoracyjne akcesoria, których przeznaczeniem jest ułożenie w nich drewna. Jednakże floryści zauważyli w nim większy potencjał i posłużył on im do stworzenia ciekawych dekoracji z kwiatów. Był to strzał w dziesiątkę. Dzięki stabilności kosza wiązankę można umieścić praktycznie w każdym miejscu. 

W mieszkaniu lub w domu z powodzeniem możesz ułożyć je na każdej płaskiej powierzchni. Dekoracja pięknie będzie wyglądać przy kominku, na komodzie oraz na stole, podczas rodzinnej uroczystości. Ze względu na to, iż ozdoby te są niezwykle eleganckie, mogą one również posłużyć jako dekoracje recepcji, restauracji, salonów SPA oraz eleganckich butików. Kompozycje kwiatowe w koszach to także doskonałe ozdoby nagrobne. Fakt ten wynika z tego, iż metalowy kosz dodaje im stabilizacji. Dodatkowo szybko i bez problemów można ułożyć je na każdej płycie nagrobnej.

Kwiaty w kominkowych koszach służyć również mogą jako dekoracje weselne, komunijne, czy też eleganckich kolacji. Podsumowując, kompozycje w koszach są bardzo uniwersalne i wpasują się w każde wnętrze oraz uroczystość. 

Przykładowe kompozycje kwiatowe w koszach

Kompozycja kwiatowa odcienie bieli nr 474

Kompozycja kwiatowa odcienie bieli nr 474 to niezwykła i elegancka dekoracja. Wykonana ona została z białych róż, gerberów oraz z kwiatów eustomy. Delikatna biel podkreślona została zielonymi dodatkami. Wśród tych dodatków znaleźć można między innymi gałązki tui. Kolorystyka tej dekoracji sprawia, że z powodzeniem można nią udekorować salę weselną, komunijną, czy też Kościół. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby podarować tę kompozycję komuś bliskiemu. Z pewnością będzie to nietuzinkowy i ponadczasowy prezent. 

Kompozycje kwiatowe w koszach

Kompozycja kwiatowa odcienie fioletu nr 473

Kompozycja kwiatowa odcienie fioletu nr 473 to niezwykle barwna dekoracja kwiatowa. Zwraca ona na siebie uwagę pięknymi sztucznymi kwiatami (m.in. gerbery, róże), które do złudzenia przypominają żywą roślinę oraz niezwykłą kolorystyką. W dekoracji tej zdecydowany prym wiedzie fiolet. Znaleźć w niej można różne odcienie tego koloru. Między kwiatami przeplatają się zielone dodatki (np. bukszpan) oraz delikatne owoce.  Warto dodać, że dekoracja ta doskonale będzie ożywiać każde wnętrze, ale również może służyć jako wiązanka nagrobna. Stabilny, metalowy kosz sprawia, że bukiet nie zostanie zdmuchnięty przez wiatr. 

Kompozycje kwiatowe w koszach

Stroik nagrobny delikatność nr 499

Stroik nagrobny delikatność nr 499 powstał z myślą o najbliższych, którzy odeszli. Odnaleźć w nim można majestatyczne róże oraz niezwykłe kalie. Cała kompozycja osadzona została w metalowym koszu, który ma za zadanie chronić wiązankę przed strąceniem z płyty nagrobnej. Warto również dodać, że stroik pięknie będzie się prezentował zarówno na jasnym, jak i ciemnym nagrobku. 

ozdoba

Dekoracja kwiatowa magia wiosny nr 443

Dekoracja kwiatowa magia wiosny nr 443 to połączenie subtelnego pastelu z soczystym bordo, a więc delikatności  elegancji. Do jej stworzenia artyści użyli takich niezwykłych kwiatów jak róże i gerbery. Niezaprzeczalnym faktem jest, iż piękno tych kwiatów podkreślają starannie dobrane dodatki. Wśród nich odnaleźć można sukulenty, klematis oraz zielone liście. Ta kompozycja kwiatowa w koszu z pewnością ociepli każde wnętrze lub upiększy pomnik najbliższej osoby.

ozdoba

Więcej niezwykłych kompozycji kwiatowych znajdziesz na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart