Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Kompozycje kwiatowe na ślub. Jakie wybrać?

Kompozycje kwiatowe na ślub. Jakie wybrać?
11 maja 2021 martajustynska1

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdego dorosłego człowieka. Z jednej strony kończy się okres beztroski, z drugiej zaczyna się życie u boku ukochanej osoby. Ważne jest, aby ten dzień zapisał się w pamięć nie tylko parze młodej, ale również bliskim im osobom. Warto zadbać nie tylko o piękną suknię ślubną, elegancki garnitur, czy też wykwintne i smaczne jedzenie, ale dodatkowo o odpowiednią aranżację. Wybierając ręcznie wykonywane kompozycje kwiatowe na ślub przyozdobisz kościół, mieszkanie oraz salę weselną. 

Z jakich kwiatów wybrać kompozycje kwiatowe na ślub?

Jest kilka istotnych elementów, jakimi należy się kierować przy wyborze kompozycji kwiatowych na ślub. Pierwszym z nich jest bez wątpienia gust pary młodej. Kolejne czynniki mające wpływ na wybór to budżet, styl ślubu i wesela, wygląd i kolor sukni ślubnej, motyw przewodni oraz miejsce ślubu i wesela. To właśnie te elementy mają ogromny wpływ na dobór kwiatów. A z jakich kwiatów może taka dekoracja się składać?

Róże. Te kwiaty są najczęściej wybierane, ponieważ są nie tylko eleganckie i gustowne, ale przede wszystkim symbolizują  miłość i szacunek. Bukiet stworzony z róż wpasuje się praktycznie w każde miejsce.

Lilie. To bardzo delikatne i eleganckie kwiaty, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród dekoracji ślubnych. Symbolizują one kobiecość, niewinność oraz czystość. A jak wiadomo są to niezwykle istotne elementy związane ze ślubem.

Tulipany. Tulipany to doskonałe kwiaty na dekoracje ślubne na wiosnę, ponieważ jest to symbol tej pory roku. Minimalny kształt oraz szeroka gama kolorów sprawia, że kompozycje kwiatowe prezentują się niezwykle. Jest to radosny kwiat, dlatego warto wybrać z niego bukiety ślubne. 

Hortensje. Coraz bardziej popularne stają się również hortensje. Jest to roślina o nieprzeciętnej urodzie, a sam kwiatostan wprowadza harmonię oraz radość. Znaczenie hortensji sprawia, że właśnie ten kwiat jest idealny na ślub. Oznacza bowiem uczciwość, wdzięczność i zrozumienie.

Oczywiście jest to tylko część kwiatów, które idealnie sprawdzą się w tym wyjątkowym dniu. Można je dowolnie łączyć, tworząc tym samym niezwykłe kompozycje, lub po prostu postawić na prostotę i minimalizm tworząc bukiety z jednego rodzaju kwiatów. 

Niezwykłe kompozycje kwiatowe na ślub. Przykłady

Wiklinowe serce wiosny czas nr 173

Jeżeli ślub i wesele to nie może zabraknąć ozdoby w kształcie serca. Wiklinowe serce wiosny czas nr 173 to idealna kompozycja kwiatowa na ślub, ponieważ stworzona została z myślą o tej wyjątkowej okazji. Delikatne kwiaty pełników przeplatają się wśród zielonych dodatków. Dzięki temu podkreślona została kolorystyka kwiatów. W kompozycji tej znaleźć można pełniki w różnych odcieniach różu. 

kompozycje kwiatowe na ślub

Wianek wiosenny pudrowy róż nr 171

Wianek może służyć nie tylko jako nakrycie głowy, ale również jako ciekawa dekoracja weselna. Taką niezwykłą kompozycją jest wianek wiosenny pudrowy róż nr 171. Ta kompozycja jest niezwykle subtelna i elegancka, ponieważ tworzą je starannie dobrane sztuczne kwiaty w pastelowym kolorze. Należy również dodać, że kwiaty te do złudzenia przypominają żywe rośliny, a dzieje się to dlatego, iż wykonane one zostały z wysokiej jakości materiału. 

kompozycje kwiatowe na ślub

Girlanda kwiatowa biało-różowa 6 m

Na weselu nie może również zabraknąć girlandy. Dzięki niej można pięknie przyozdobić stół, ławy kościelne, lub też wejście do sali weselnej. Przykładem idealnej kompozycji na ślub jest girlanda kwiatowa biało- różowa 6 m. Do jej stworzenia artyści użyli różowo-  białych róż, które w połączeniu z zielonymi dodatkami tworzą efektowną dekorację. Kompozycję tą można dowolnie formować, ponieważ gałęzie, na których znajdują się kwiaty, są elastyczne. 

kompozycje kwiatowe

Kompozycja kwiatowa słoneczny dzień nr 401

Kompozycja kwiatowa słoneczny dzień nr 401 pięknie będzie się prezentować na weselnym stole wśród pysznych potraw. Kompozycję tę tworzą eleganckie białe i kremowe róże, które wraz z zielonymi dodatkami zostały osadzone w ceramicznej donicy. Po zakończonej uroczystości z pewnością dekoracja ta może upiększyć wnętrza Waszych mieszkań. 

ozdoba

Kosz z pastelowymi hortensjami nr 341

Nietypową, aczkolwiek bardzo ciekawą i oryginalną kompozycją jest kosz z pastelowymi hortensjami nr 341. Jest to niezwykła kompozycja kwiatowa na ślub, ponieważ zamiast standardowej donicy lub wazonu artyści użyli kosza. Umieścili w nim hortensje w pastelowych kolorach, które w połączeniu z zielonymi dodatkami i delikatnymi różyczkami tworzą coś wyjątkowego. Dekorację tą można później wykorzystać do przystrojenia mieszkań, recepcji, czy też balkonu. 

ozdoba

Więcej niezwykłych kompozycji na ślub znajdziecie na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart