Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Klimatyczne dekoracje świąteczne, czyli jak przygotować dom na święta?

Klimatyczne dekoracje świąteczne, czyli jak przygotować dom na święta?
7 listopada 2020 martajustynska1

Z każdym mijającym dniem zbliżamy się do upragnionych świąt Bożego Narodzenia. Zaczynamy sporządzać listę zakupów niezbędnych do potraw, które zagoszczą na świątecznym stole, rozglądamy się za prezentami dla najbliższych oraz zastanawiamy się, nad kupnem ozdób na choinkę. Aby w domu lub mieszkaniu zapanowała odpowiednia atmosfera świąteczna, nie wystarczy jedynie zaopatrzyć się jedynie w choinkę, warto również pomyśleć o klimatycznych dekoracjach świątecznych. Świąteczne stroiki można z powodzeniem umieścić na drzwiach, oknach, stole oraz komodzie. Poniżej przedstawiam przykładowe dekoracje świąteczne. 

Klimatyczne dekoracje świąteczne na drzwi i okna

Zdobiąc dom lub mieszkanie na święta, nie można zapominać o udekorowaniu klimatycznymi dekoracjami świątecznymi drzwi i okien. Idealne do tego celu będą służyć wianki. 

Świąteczny wianek z chrobotkiem nr 121

Świąteczny wianek z chrobotkiem nr 121 idealnie oddaje ducha świąt Bożego Narodzenia, ponieważ zawiera wszystko to, co kojarzy się z tym wyjątkowym okresem. Znajdują się w nim suszone pomarańcze, laski cynamonu oraz delikatne bombeczki. Zachowano również kolorystykę świąteczną, czyli czerwień i zieleń. Dekoracja ta pięknie będzie wyglądać na drzwiach zewnętrznych bądź w oknie. 

klimatyczne dekoracje świąteczne

Wianek wigilijny nr 111

Idealną dekoracją do wywieszenia na drzwiach lub oknach jest wianek wigilijny nr 111. Ta klimatyczna dekoracja świąteczna powstała z połączenia bombek, jabłuszek, gałązek świerku oraz plastrów pomarańczy. Wiklinowy wianek dodaje ozdobie dodatkowego uroku, ponieważ został wykonany w szarości. Dekoracja ta należy do niezwykle klimatycznych ozdób świątecznych. 

klimatyczne dekoracje świąteczne

Klimatyczne dekoracje świąteczne na stół świąteczny

Czym byłby stół świąteczny bez odpowiednich dekoracji? Byłby po prostu zwykłym stołem, na którym położono jedzenie. Aby zachować odpowiednią atmosferę, należy również na nim położyć klimatyczne dekoracje świąteczne. Przykłady takich ozdób przedstawiłam poniżej. 

Stroik wigilijny z jabłuszkiem nr 370

Na świątecznym stole nie może zabraknąć stroika wigilijnego z jabłuszkiem nr 370. Jest to wyjątkowa kompozycja, która zawiera wszystko to co niezbędne na święta. Są w niej bombeczki, czerwone jabłuszka, gałęzie świerku, czy też szyszki. Artyści zastosowali typowo świąteczną kolorystykę, czyli czerwień, zieleń, srebro i złoto. W środku stroika znajdują się trzy proste świece, które zapalone tworzą ciepłą atmosferę. 

klimatyczne dekoracje świąteczne

Stroik bożonarodzeniowy christmas morning nr 238

Stroik bożonarodzeniowy christmas morning nr 238 kierowany jest do tych, którzy lubią subtelną kolorystykę. Połączenie delikatnego różu i złota sprawia, iż kompozycja jest niezwykle lekka i nietuzinkowa. Bombki oraz gałęzie iglaste sprawiają, że zachowany jest klimat świąteczny. Dekorując nim stół wigilijny, sprawisz, że zapanuje magia świąt. 

stroik

Klimatyczne dekoracje świąteczne na komodę

Kolejnym miejscem, na którym można położyć klimatyczne dekoracje świąteczne, jest komoda. Mebel ten jest idealny na przystrojenia, ponieważ umieszczone na nim dekoracje nikomu nie będą przeszkadzać. Oto przykładowe stroiki na komodę. 

Dekoracja świąteczna bordo nr 121

Dekoracja świąteczna bordo nr 121 to niezwykle elegancka i klimatyczna dekoracja świąteczna. Zawiera ona wszystko to, co najlepsze w świętach. Jest w niej gałąź iglasta, bombki oraz gałązki borówki. Floryści umieścili kompozycję w pięknej misie, która sprawia, że dekoracja jest bardziej stabilna. Klimat świąt został zachowany również w kolorystyce, ponieważ zastosowano zieleń i bordo. 

stroik

Zimowy stroik saneczki nr 278

Na koniec wyjątkowy i nietuzinkowy zimowy stroik saneczki nr 278. Całą kompozycję z bombek, różyczek oraz zielonych iglastych gałązek umieszczono w drewnianych saneczkach. Zabieg ten sprawił, że ta klimatyczna dekoracja świąteczna jest niepowtarzalna. Tworząc ją, zamiarem artystów było stworzyć atmosferę świąteczno-zimową. I to się im udało. 

stroik

Więcej niepowtarzalnych i klimatycznych dekoracji świątecznych znajdziecie w sklepie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart