Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Jesienne dekoracje nagrobne na Wszystkich Świętych

Jesienne dekoracje nagrobne na Wszystkich Świętych
6 października 2021 martajustynska1

Dzień Wszystkich Świętych to wyjątkowy dzień dla każdego z nas. To właśnie wtedy dzielimy się wspomnieniami osób, których nie ma już wśród nas. To również doskonały okres, aby pomodlić się za ich duszę oraz uczcić odpowiednio ich pamięć. W tym celu zapalamy znicze oraz kładziemy na grobie kwiaty. Poniżej przedstawiam kilka niezwykłych, eleganckich i jesiennych dekoracji nagrobnych, które pięknie będą się prezentować w tym ważnym dniu. 

Przykładowe jesienne dekoracje nagrobne

Stroik kwiatowy jesienne klimaty nr 569

Stroik kwiatowy jesienne klimaty nr 569 należy do jednych z najbardziej urokliwych jesiennych dekoracji nagrobnych, ponieważ zawiera wszystko to, co najpiękniejsze w tej porze roku. Niniejszej dekoracji odpowiedniego klimatu dodają nie tylko starannie dobrane sztuczne kwiaty i dodatki, ale również odpowiednia kolorystyka. Głównym bohaterem w owej kompozycji bez wątpienia jest chryzantema. Należy również dodać, że niniejszy stroik nie jest zbyt duży, dzięki czemu można go również postawić w kolumbarium. Odpowiednie ułożenie ułatwi elegancka donica. 

Jesienne dekoracje nagrobne

Jesienna dekoracja nagrobna urok chwili nr 568

Do jesiennych dekoracji nagrobnych należy również dodać stroik nagrobny urok chwili nr 568. Ta niezwykle elegancka kompozycja powstała z połączenia niebieskich kalii z pastelowymi kwiatami. Warto również wspomnieć, że piękne, sztuczne kwiaty doskonale się prezentują ze starannie dobranymi dodatkami. Wśród tych dodatków znaleźć można między innymi liście eukaliptusa, paproci oraz świerku. To wszystko sprawia, że niniejsza wiązanka ma charakter uniwersalny i idealnie się wkomponuje zarówno w jasny, jak i ciemny nagrobek. 

Jesienne dekoracje nagrobne

Stroik nagrobny piękne chryzantemy nr 565

Stroik nagrobny piękne chryzantemy nr 565 to kolejna z naszych propozycji jesiennych dekoracji nagrobnych. Jak już sama nazwa wskazuje główny prym w tej wiązance, wiodą niezwykłe chryzantemy. Tym niezwykłym kwiatom towarzyszą również pudrowe pełniki oraz starannie dobrane zielone dodatki. Dzięki temu wiązanka stanowi doskonałą alternatywę dla stroików sprzedawanych przy cmentarzach. Co więcej, nasze kompozycje tworzone są ręcznie, dlatego też każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Warto również dodać, że stroik ten umieściliśmy na obciążonej podstawce, dzięki czemu nie musicie się obawiać, że zostanie zdmuchnięty przez wiatr. 

dekoracja

Stroik nagrobny biel numer 564

Stroik nagrobny biel numer 564 to kolejna propozycja z jesiennych dekoracji nagrobnych. Kompozycja ta to elegancja, subtelność oraz nietuzinkowość w najczystszej postaci. Tworzą ją piękne białe róże, mieczyki oraz chryzantemy. Warto zauważyć, że niezwykłość kwiatów oraz ich biel podkreślona została starannie dobranymi zielonymi dodatkami. Aby uchronić wiązankę przed wiatrem, umieściliśmy ją dodatkowo na obciążonej podstawce. 

dekoracja

Jesienna dekoracja nagrobna zgaszony róż  nr 562

Wśród jesiennych dekoracji nagrobnych warto również wspomnieć o kompozycji zgaszony róż nr 562. Ta niezwykła kompozycja utworzona została z chryzantem, storczyków oraz różyczek, które w otoczeniu z zielonymi dodatkami tworzą jedność. Starannie dobrane kwiaty oraz subtelne i niekrzykliwe kolory sprawiły, iż kompozycja ta nabrała uniwersalnego charakteru. Dzięki temu pięknie się prezentuje zarówno na jasnym, jak i ciemnym nagrobku. Na koniec warto wspomnieć o tym, że dekorację umieściliśmy na betonowej podstawce, która chroni ją przed zdmuchnięciem przez wiatr. 

dekoracja

Stroik i bukiet nagrobny w cieniu akacji 3 nr 561

Stroik i bukiet nagrobny w cieniu akacji 3 nr 561 to jedna z nowości wśród jesiennych dekoracji nagrobnych. Głównymi bohaterami zestawu są kalie i róże w pięknym i nietuzinkowym kolorze. Dla podkreślenia piękna kwiatów wykorzystaliśmy zielone dodatki, wśród których znajdziecie między innymi liście monstery. Ze względu na fakt, iż pogoda jesienią jest nieprzewidywalna, stroik umieściliśmy na betonowej podstawce, natomiast bukiet w plastikowym, uniwersalnym wkładzie. Wkład ten ułatwia również umieszczenie bukietu w kamiennym wazonie. 

dekoracja

Jesienna dekoracja nagrobna eustoma i jarzębina nr 559

Jeżeli jesień, to czerwona jarzębina. Dlatego też stała się ona jednym z dodatków wśród jesiennych dekoracji nagrobnych. Mowa tu między innymi o stroiku eustoma i jarzębina nr 559. Wspomniana dekoracja zawiera wszystko to, co powinno kojarzyć się z jesienią. Odpowiednie kwiaty (róże, goździki), przemyślane barwy (żółty, czerwony) oraz klimatyczne dodatki (jarzębina, kolorowe listki) to wszystko to sprawia, że jest wyjątkowa i klimatyczna. Warto również dodać, że kompozycja ta pięknie będzie się prezentować zarówno na jasnym, jak i ciemnym nagrobku. 

dekoracja

Więcej eleganckich i nietuzinkowych jesiennych dekoracji nagrobnych na Wszystkich Świętych znajdziecie na stronie Świąteczne Atelier i Kompozycje Nagrobne.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart