Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Eleganckie ozdoby w świątecznych kolorach 2020

Eleganckie ozdoby w świątecznych kolorach 2020
1 listopada 2020 martajustynska1

Listopad to miesiąc, w którym nie tylko czcimy pamięć naszych bliskich, ale to już również czas, w którym stopniowo zaczynamy przygotowywać się do świąt Bożego Narodzenia. W okresie tym już nie tylko zastanawiamy się nad prezentem dla najbliższych, ale również nad tym, jak przyozdobić dom, aby magia świąt była odczuwalna. Eleganckie ozdoby świąteczne, to takie, które w pełni oddają ducha świąt, czyli są przygotowane z elementów stricte kojarzącymi się z tym okresem. Nie tylko bombeczki, kształt choinki oraz wianek tworzą odpowiedni klimat, ale również kolorystyka. Poniżej przedstawiam najpopularniejsze barwy świąteczne. 

Eleganckie ozdoby w bieli

Wśród świątecznych ozdób nie może zabraknąć tych w bieli. Kolor ten bowiem w pełni nawiązuje do zimowego krajobrazu. Białe dekoracje idealnie będą pasować zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak i do tych klasycznych. Poniżej przedstawiam ozdoby, w których króluje biel. 

Bożonarodzeniowy wianek w bieli nr 113

Bożonarodzeniowy wianek w bieli nr 113 oddaje klimat świąt w stu procentach, ponieważ wykonany jest z białych i srebrnych bombeczek. Wśród ozdóbek tych można znaleźć dodatkowo akrylowe aniołki i baletnice, które wraz z ośnieżonymi gałązkami tworzą wyjątkowy klimat. Te eleganckie ozdoby można z powodzeniem powiesić na kominku, na drzwiach, czy też oknie. Można je również położyć na szafce, czy też stole. A umieszczona w nich prosta świeca doda kompozycji ciepła i łagodności. 

eleganckie ozdoby

Kompozycja kwiatowa poinsecja biała nr 246

Kompozycja kwiatowa poinsecja biała nr 246 to prawdziwa perełka wśród ozdób świątecznych. Wykonana została z wysokiej jakości sztucznych gwiazd betlejemskich, które do złudzenia przypominają te żywe. Floryści umieścili całość w pięknej donicy, która idealnie stabilizuje kompozycję. Zielone gałązki świerku otulają delikatne kwiaty poinsecji. 

eleganckie ozdoby

Eleganckie ozdoby w czerwieni

Kolejnym kolorem świąt Bożego Narodzenia jest czerwień. Nic w tym dziwnego, gdyż czerwień kojarzy się z miłością, ciepłem oraz domowym ogniskiem. Ozdoby wykonane w tym kolorze są zarazem klimatyczne, jak i niezwykle eleganckie. 

Wianek czerwień na święta nr 113

Wianek czerwień na święta nr 113 to połączenie klasycznej czerwieni, z naturalną zielenią i brązem oraz dostojnym złotem. Piękne róże, ośnieżone gałęzie świerku, delikatne złote bombeczki oraz naturalne szyszki tworzą wyjątkową kompozycję, którą można nie tylko powiesić na drzwiach, czy też kominku, ale również ułożyć na wigilijnym stole. 

eleganckie ozdoby

Wianek zimowy z owocami nr 100

Do eleganckich ozdób świątecznych należy zaliczyć wianek zimowy z owocami nr 100. Jest to niezwykła dekoracja, ponieważ zamiast z tradycyjnych kwiatów powstała z soczystoczerwonych owoców. Jabłka od dawna kojarzyły się ze świętami Bożego Narodzenia, gdyż w czasach, gdzie dostęp do bombek był ograniczony, to właśnie one wisiały na drzewku świątecznym. Jabłkom towarzyszą owoce jarzębiny i delikatne bombeczki. Zielone gałązki otulają całą dekorację. 

stroik

Eleganckie ozdoby w złocie

Złoto to kolejny kolor, który często jest wykorzystywany przy tworzeniu eleganckich ozdób świątecznych. Dzieje się to, dlatego że złoto jest kolorem ciepłym i przyjemnym. W religii symbolizuje on jasność, która wygrywa z ciemnością. 

Wianek świąteczny w złocie nr 55

Wianek świąteczny w złocie nr 55 to niezwykła i minimalistyczna dekoracja, która wykonana jest jedynie ze złotych bombeczek. Plastikowy stelaż stanowi podstawę tego stroika. Wianek ten doskonale będzie się prezentował nie tylko na drzwiach, ścianach, oknach, czy kominku, ale również na stole lub blacie szafki. Można do niego włożyć prostą świecę. 

stroik

Złoty wianek na święta

Dowodem na to, że połączenie natury, srebra i złota może być podstawą do stworzenia eleganckich ozdób, jest złoty wianek na święta. Delikatne bombeczki w kolorze złota i srebra oraz szyszeczki modrzewiowe umieszczono na wiklinowym wianku. Dekoracja ta pięknie ozdobi drzwi, ściany oraz okna. 

stroik

Eleganckie ozdoby to również idealny i niepowtarzalny prezent dla drugiej osoby. Każda z dekoracji jest wykonywana ręcznie, także możesz mieć pewność, że bliska Ci osoba otrzyma coś wyjątkowego.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart