Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Delikatne dekoracje kwiatowe na lato

Delikatne dekoracje kwiatowe na lato
10 czerwca 2021 martajustynska1

Wielkimi krokami zbliża się lato, sezon planowania urlopów oraz błogiego lenistwa. To również doskonała pora, aby zadbać o odpowiednie dodatki. Otaczanie się pięknymi przedmiotami, roślinami i innymi rzeczami sprawia, że człowiek bardziej wypoczywa i redukowany jest stres związany z pracą zawodową. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was delikatne dekoracje kwiatowe na lato. Poniżej przedstawiłam jedne z najpiękniejszych kompozycji właśnie na tę porę roku. 

Jakie kwiaty królują w lecie?

Lato rządzi się swoimi prawami. Chowamy głęboko do szaf zimowe ubrania, upiększamy swoje ogrody i balkony oraz na nowo aranżujemy wnętrza własnych mieszkań. Do wyboru delikatnych dekoracji kwiatowych na lato warto wziąć pod uwagę takie czynniki jak kolor kwiatów, rozmiar dekoracji, i co najważniejsze, rodzaj kwiatów. W okresie letnim niezaprzeczalnie prym wiodą polne maki, chabry, kwiaty jabłoni oraz innych drzew owocowych, niektórych odmian róż i inne. Jak widzisz jest to taka pora roku, podczas której wybór odpowiednich kwiatów jest naprawdę duży. 

Przykładowe dekoracje kwiatowe na lato

Kompozycja kwiatowa majowy poranek nr 484

Mimo iż maj już za nami to i tak warto przyjrzeć się kompozycji kwiatowej majowy poranek nr 484, ponieważ oprócz pięknych, sztucznych kwiatów można w niej odnaleźć niezwykłe barwy. Na tę niezwykłą dekorację składają się róże, tulipany oraz kwiaty jabłoni. Dodatkowo ich piękno podkreślają starannie wybrane dodatki. Ta delikatna kompozycja doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu  swoją niezwykłą subtelnością ożywi pomieszczenie oraz doda niezwykłej elegancji. Kompozycja majowy poranek może również być prezentem dla drugiej osoby. Z pewnością nawet najbardziej wymagająca osoba będzie z tego podarunku zadowolona. Warto również wspomnieć, że kompozycja umieszczona została ceramicznej donicy. Dlatego też ustawienie jej nie będzie stanowiło problemu. 

delikatne dekoracje kwiatowe na lato

Dekoracja nagrobna delikatność nr 468

Wśród dekoracji kwiatowych na lato warto pomyśleć również o najbliższych, którzy odeszli. Idealna na tę porę roku jest dekoracja nagrobna delikatność nr 468. Piękne sztuczne kwiaty (m.in. róża, eustoma, goździki) umieszczone zostały w białej donicy. Dzięki niej kwiaty nie tylko pięknie się prezentują, ale przede wszystkim wiązanka jest bardziej stabilna. Warto również dodać, że uniwersalność kolorów sprawia, iż można ją z powodzeniem kłaść zarówno na jasny, jak i ciemny nagrobek. Ta kompozycja nagrobna jest niezwykle elegancka, dlatego też można przeznaczyć ją na grób osoby, z którą nie łączyły bliższe więzi np. pracodawca, osoba publiczna. 

delikatne dekoracje kwiatowe na lato

Kompozycja kwiatowa letni ogród nr 483

Kompozycja kwiatowa letni ogród nr 483 przedstawia wszystko, co najlepsze w lecie, czyli piękne kwiaty, bogactwo kolorów oraz radość i pogodę. Dekoracja ta niezwykła jest ze względu na bogatą paletę barw, od bieli, poprzez delikatny róż, na błękicie kończąc. Warto również zauważyć, że umieszczone przez florystów zielone dodatki pięknie podkreślają zarówno kwiaty, jak i ich barwę. Z pewnością kompozycja ta wniesie świeżość i pozytywizm do każdego wnętrza. Z powodzeniem przełamie ciemne, jak i jasne meble. Dodatkowo ceramiczna, srebrna donica dodaje ozdobie kwiatowej elegancji oraz stabilności. Kompozycja kwiatowa letni ogród nr 483 to również doskonały prezent. Wysokiej jakości sztuczne kwiaty, które do  złudzenia przypominają te żywe, będą cieszyć oko nawet największego estety. 

dekoracje

Kompozycja kwiatowa z bukietem marzenie 4 nr 467

Wśród delikatnych dekoracji kwiatowych na lato nie może zabraknąć kompozycji z bukietem marzenie 4 nr 467. Piękne, sztuczne kwiaty (np. róże, goździki, pełniki, kwiaty jabłoni) oraz ich subtelne, pastelowe kolory sprawiają, że bukiet jest niezwykle wyjątkowy. Kompozycja ta niesamowicie wygląda w pojedynkę, jednakże to z bukietem tworzą więź. Dekoracją tą z pewnością ożywisz każde wnętrze, sprawisz, że w danym pomieszczeniu zapanuje harmonia oraz elegancja. Mimo iż jest to dekoracja stricte do wnętrz, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby udekorować nią groby bliskich. Można również wykorzystać ją jako prezent. Osoba obdarowywana z pewnością się ucieszy. 

dekoracje

Kompozycja kwiatowa subtelność nr 439

I na koniec wśród delikatnych dekoracji kwiatowych na lato należy wspomnieć o kompozycji subtelność nr 439. Jak już sama nazwa mówi, jest to subtelna kompozycja, a wynika to z faktu, iż została ona wykonana z pięknych kwiatów o pastelowych kolorach. Zarówno kwiaty, jak i zielone dodatki pięknie prezentują się w lustrzanej donicy. Ta dekoracja jest dla Ciebie, jeżeli chcesz ożywić wnętrze swojego mieszkania, biura, recepcji lub innych pomieszczeń i jednocześnie pragniesz elegancji. Dekoracja kwiatowa subtelność to również idealny pomysł na prezent. Jeżeli więc zbliżają się urodziny, imieniny bliskiej dla Ciebie osoby pomyśl właśnie nad tą kompozycją.

dekoracje

Więcej wspaniałych dekoracji kwiatowych na lato znajdziesz na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart