Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Dekoracje świąteczne ze storczykami, czyli jak ozdobić parapet

Dekoracje świąteczne ze storczykami, czyli jak ozdobić parapet
15 listopada 2020 martajustynska1

Nudzą Cię komercyjne i powtarzalne dekoracje świąteczne? Chcesz, aby Twój dom dekorowały nietuzinkowe stroiki? Warto, abyś pomyślała o dekoracjach świątecznych ze storczykami. Po pierwsze dlatego, bo łamią one wszelkie stereotypy związane ze świątecznymi ozdobami. Po drugie dlatego, ponieważ storczyki to kwiaty, które symbolizują miłość i piękno. Dlatego też warto te kwiaty mieć również w święta Bożego Narodzenia. Po trzecie dlatego, bo kwiaty te są uniwersalne i pasują praktycznie do każdej okazji. Poniżej przedstawiam niezwykłe kompozycje, w których królują storczyki. 

Eleganckie dekoracje świąteczne ze storczykami. Przykłady 

Piękny storczyk pierwsza gwiazdka nr 250

Ozdobę, którą z powodzeniem można postawić na parapecie, jest piękny storczyk pierwsza gwiazdka nr 250. Jego niepowtarzalna kolorystyka (granatowo- złota) wprowadzi niezwykły nastrój do pomieszczenia. Wysokiej jakości sztuczne storczyki w połączeniu z zielonymi gałązkami oraz niebieskimi i złotymi dodatkami, tworzą  nietuzinkową jedność. Cała kompozycja została umieszczona w złotej donicy, dlatego też ułożenie jej na parapecie nie będzie problemem. Dekoracja ta idealnie współgra z innymi świątecznymi dodatkami. 

dekoracje świąteczne ze storczykami

Sztuczna orchidea na święta nr 249

Wśród eleganckich dekoracji świątecznych ze storczykami nie może zabraknąć sztucznej orchidei na święta nr 249. Piękny, biały storczyk w towarzystwie zielonych i złotych gałązek, fioletowych i złotych bombeczek oraz delikatnych tasiemek, tworzy nietuzinkową kompozycję, którą można postawić na parapecie. Całość została umieszczona w złotej donicy, która pięknie się mieni wśród zimowych promieni słonecznych. Dekoracja ta to również idealny prezent dla bliskiej osoby. 

dekoracje świąteczne ze storczykami

Bożonarodzeniowy stroik z różowym storczykiem nr 245

Bożonarodzeniowy stroik z różowym storczykiem nr 245 to zarazem subtelna, jak i elegancka dekoracja świąteczna. Piękne różowe kwiaty storczyka w połączeniu ze srebrnymi i zielonymi dodatkami tworzą dekorację, która idealnie będzie przyozdabiać parapet. Srebrna donica, w której umieszczony jest stoik, stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Postawiona przy oknie pięknie się mieni. 

dekoracje świąteczne ze storczykami

Bożonarodzeniowy stroik z białym storczykiem nr 244

Prawdziwą magię świąteczną niesie ze sobą bożonarodzeniowy stroik z białym storczykiem nr 244. Piękna kolorystyka (biało- złota), bombeczki oraz lampki Led wprowadzają świąteczną atmosferę. Całość kompozycji umieszczona jest w złotej donicy, która nie tylko stroik stabilizuje, ale również dodaje mu dodatkowego uroku. Umieszczając stroik na parapecie, sprawisz, że okno będzie się pięknie prezentować. Storczyk ten możesz podarować komuś w prezencie. 

stroik

Świąteczny stroik z niebieskim storczykiem nr 243

Jeżeli przyozdobić parapet, to świątecznym stroikiem z niebieskim storczykiem nr 343, ponieważ zawiera wszystko to, co kojarzy się z tym magicznym czasem. Znajdziesz w nim bombeczki, oszronione iglaste gałązki oraz lampeczki LED. Niebieskie storczyki prezentują się przepięknie na tle srebrnych i zielonych dodatków. Dla podkreślenia świątecznej atmosfery stroik umieszczono w srebrnej donicy. Ozdoba ta może nie tylko służyć do przyozdobienia wnętrza Twojego domu, ale również jako prezent dla kogoś bliskiego.

stroik

Więcej eleganckich i niepowtarzalnych dekoracji znajdziesz na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart