Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Dekoracje świąteczne na stół. Jakie wybrać?

Dekoracje świąteczne na stół. Jakie wybrać?
10 listopada 2020 martajustynska1

W wigilię oraz pozostałe dni świąt Bożego Narodzenia stół odgrywa znaczącą rolę, ponieważ to właśnie przy nim siadamy całymi rodzinami, śpiewamy kolędy oraz wspominamy osoby, których już nie ma wśród nas. Stół wigilijny to również miejsce, na którym kładziemy 12 potraw oraz przy którym dzielimy się opłatkiem. Warto więc pomyśleć o jego przystrojeniu, ponieważ dekoracje świąteczne na stół wniosą dodatkowy klimat i atmosferę. Poniżej przedstawiam ciekawe dekoracje, którymi można stół przyozdobić. 

Przykładowe dekoracje świąteczne na stół

Wiklinowe choineczki

Wiklinowe choineczki to doskonały pomysł na przyozdobienie świątecznego stołu. Wynika to z kilku faktów. Po pierwsze, zajmują niewiele miejsca. Dzięki temu spożywanie świątecznego posiłku nie będzie utrudnione. Po drugie, kojarzą się ze świętami. W końcu choinka to jeden z symboli świąt Bożego Narodzenia. Po trzecie, są gustowne i nietuzinkowe. Wśród dekoracji świątecznych na stół zdecydowanie nie może ich zabraknąć. 

Choinka z pomarańczami

Choinka z pomarańczami niesie ze sobą wszystko to, co świąteczne. Są umieszczone w niej plasterki pomarańczy, kawałki cynamonu, delikatne gwiazdeczki i bombeczki. Ta niesamowita dekoracja świąteczna na stół doskonale będzie się prezentować pomiędzy wigilijnymi potrawami. 

dekoracje świąteczne na stół

Choinka z wikliny srebrna

Bombeczki, gwiazdeczki oraz koniki na biegunach zdobią niezwykłą choinkę z wikliny srebrną. Wśród dekoracji świątecznych na stół zdecydowanie nie może jej zabraknąć, ponieważ doskonale oddaje klimat świąt. Znajdują się w niej odpowiednie ozdoby w kolorach srebra, złota i bieli. 

dekoracje świąteczne na stół

Wianki świąteczne

Obok choinek wianki świąteczne nierozerwalnie łączą się ze świętami Bożego Narodzenia. Dlatego też wśród dekoracji świątecznych nie może ich zabraknąć. Jednakże, aby prezentowały się dobrze, to trzeba przeznaczyć dla nich trochę miejsca, najlepiej na środku stołu. W wianek można dodatkowo umieścić świecę, która doda dodatkowej atmosfery. 

Wianek na stół radosne chwile nr 106

Wianek na stół radosne chwile nr 106 to przepiękna i kolorowa dekoracja świąteczna na stół. Nie zabrakło w niej różnokolorowych bombeczek, czerwonych jabłuszek, iglastych gałązek oraz plasterków pomarańczy. Dodatkowo umieszczono w niej sztuczne winogrona i gwiazdeczki. Wszystko to sprawiło, iż ozdoba ta zdecydowanie posiada świąteczny klimat. 

dekoracje świąteczne na stół

Wianek świąteczny z saneczkami rozmiar M nr 67

Kolejną dekoracją, którą można umieścić na wigilijnym stole, jest wianek świąteczny z saneczkami rozmiar M nr 67. Jest to przepiękna dekoracja świąteczna na stół. Zawiera wszystko to, co kojarzy się ze świętami, począwszy od dekoracji, na kolorystyce kończąc. Nic tutaj nie jest przypadkowe. Starannie dobrane bombeczki w kolorze czerwieni i srebra otulono oszronionymi gałązkami świerku. Małe saneczki podkreślają porę roku. 

dekoracja

Stroiki świąteczne

Wśród dekoracji świątecznych na stół nie może zabraknąć stroików. Nie tylko pięknie udekorują Twój stół, ale również wniosą odpowiedni klimat. Stroiki, podobnie jak wianki, powinno się kłaść na środku stołu. Ponieważ właśnie wtedy będą się doskonale prezentować.

Dekoracja z gałązkami na święta nr 280

Dekoracja z gałązkami na święta nr 280 to przepiękna kompozycja, która udekoruje świąteczny stół. Do jej stworzenia artyści użyli iglastych gałązek, delikatnych kwiatów pełnika, srebrnych i złotych bombeczek oraz wrzosów. To właśnie wrzosy i pełniki sprawiły, że standardy świąteczne zostały przełamane. Bez wątpienia kompozycję tą należy zaliczyć do niezwykłych dekoracji świątecznych.

dekoracja

Wigilijny stroik z gwiazdką nr 277

Srebro i zieleń zawsze tworzyły niesamowitą atmosferę. Dlatego też w tych kolorach został wykonany wigilijny stroik z gwiazdką nr 277. Ta niezwykła dekoracja świąteczna na stół składa się z bombeczek, zdobnych gwiazd betlejemskich, wrzosów i ośnieżonych iglastych gałązek. Dodatkowo dodano również śliczną gwiazdę i dzwoneczek. Świeca zapalona na wigilijnym stole doda ciepła i odpowiedniego klimatu.

stroik

Więcej nietuzinkowych i eleganckich dekoracji świątecznych znajdziesz na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart