Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Dekoracje nagrobne ze sztucznych kwiatów. Dlaczego warto zamówić wcześniej?

Dekoracje nagrobne ze sztucznych kwiatów. Dlaczego warto zamówić wcześniej?
20 lipca 2021 martajustynska1

Czas biegnie nieubłaganie. Z każdym dniem zbliżamy się do końca lata i ani się obejrzymy a nadejdzie jesień. Jesień to pora, w której przyroda przygotowuje się do snu zimowego. Jest to też okres zadumy, wspomnień oraz modlitwy za najbliższych, którzy odeszli. Takim wyjątkowych dniem jest bez wątpienia Święto Zmarłych. Warto już zadbać o dekoracje nagrobne ze sztucznych kwiatów. A dlaczego? O tym w dalszej części tekstu.

Jakie dekoracje nagrobne ze sztucznych kwiatów warto zamawiać u nas wcześniej?

Przede wszystkim dekoracje nagrobne ze sztucznych kalii. Jeżeli jesteś miłośnikiem tych niezwykłych kwiatów, to warto się pośpieszyć, gdyż kolejna ich dostawa będzie znacznie ograniczona. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż ceny na te kwiaty znacząco wzrosły. Jest to ostatni moment, aby kompozycje z kaliami kupić po niższych cenach. 

Bukiet i stroik na cmentarz kalie i sukulenty nr 405

Bukiet i stroik na cmentarz kalie i sukulenty nr 405 przedstawia uniwersalność tych niesamowitych kwiatów. Uniwersalność ta polega na tym, iż świetnie komponują się z innymi kwiatami i roślinami. W tych dekoracjach nagrobnych ze sztucznych kwiatów niezwykłą więź tworzą z różami i sukulentami. Zastosowaliśmy tu kolory pistacjowe, żółte oraz ciemnozielone. Dzięki temu wiązanka i bukiet wyglądają bardzo naturalnie, a kwiaty do złudzenia przypominają żywe rośliny. Dekoracja w tych barwach pięknie będzie się prezentowała zarówno na jasnym, jak i ciemnym nagrobku. Jeżeli więc zainteresowany jesteś tym zestawem to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możecie być również pewni, że dekoracja ta będzie niepowtarzalna, ponieważ wykonywana jest ręcznie. 

Dekoracje nagrobne ze sztucznych kwiatów

Stroik nagrobny żółte kalie nr 373

Jeżeli dekoracje z kaliami to spójrzcie na niezwykły stroik nagrobny żółte kalie nr 373. Jest to ciekawa i elegancka wiązanka, którą można z powodzeniem położyć na każdej płycie nagrobnej. Wśród dekoracji nagrobnej ze sztucznych kwiatów wiedzie ona prym, ponieważ charakteryzuje się minimalizmem oraz pomarańczowo-zieloną barwą. Kalie doskonale współgrają z różami. Kalie pięknie przebijają kulę, którą tworzą majestatyczne róże. To sprawia, że stroik jest ciekawy i przyciąga wzrok nawet największego estety. Jednakże, jak już wcześniej wspomniałam, aby kupić taką wiązankę, należy się pośpieszyć. 

Dekoracje nagrobne ze sztucznych kwiatów

Kompozycja nagrobna kalie i morelowe róże

Dekoracje nagrobne ze sztucznych kwiatów nie mogą obyć się bez kompozycji nagrobnej kalie i morelowe róże. Ta niesłychanie elegancka kompozycja umieszczona została w pięknej, postarzanej wazie, która jest nie tylko dekoracją, ale również stabilizuje całą wiązankę. Cudne, zgaszone kolory écru, różu i żółci z powodzeniem wkomponują się w jesienną aurę. Umieszczając ją na płycie nagrobnej najbliższej osoby oddasz nie tylko pamięć i odpowiednią cześć, ale również przyciągniesz wzrok przechodniów. Kompozycja całkowicie stworzona jest ze sztucznych kwiatów, także będzie ona na lata. Jeżeli zainteresowała Cię, to zapraszam do kontaktu. 

stroik

Stroik na cmentarz fioletowe kalie i białe róże

Dekoracje nagrobne ze sztucznych kwiatów nie mogą obyć się bez stroika na cmentarz fioletowe kalie i białe róże. Fenomen ich polega na tym, iż ciemnofioletowym kaliom towarzyszą róże w kolorze bieli, szarości i fioletu. Sprawia to, iż wiązanka ta jest wyjątkowa i niezwykle elegancka. Zielone dodatki pięknie podkreślają starannie dobrane kwiaty. Dzięki temu całość pięknie prezentuje się na każdej płycie nagrobnej (ciemnej i jasnej). Warto również dodać, że kwiaty osadzone są na betonowej podstawce, która sprawia, że ułożenie ich nie stanowi problemów oraz chroni przed zdmuchnięciem przez wiatr. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, ponieważ dekoracja jest niespotykana i ciekawa. 

stroik

Bukiet białe kalie i bordowe róże

Bukiet białe kalie i bordowe róże to elegancka i skromna dekoracja nagrobna ze sztucznych kwiatów. Zdecydowanie w tej kompozycji królują białe kalie, jednakże to bordowe róże sprawiają, że ich piękno jest podkreślone. Ze względu na te niezwykłe cechy, dekoracja ta wkomponuje się zarówno w ciemną, jak i jasną płytę nagrobka. Niezaprzeczalną zaletą tego bukietu jest fakt, iż może on stać w różnych warunkach atmosferycznych i nadal przyciągać wzrok swoim wyglądem. Aby kupić tę dekorację, należy to zrobić jak najszybciej z przyczyn już wcześniej wymienionych.  

stroik

Mam nadzieję, że choć część z Was zainteresowałam dekoracjami nagrobnymi z kaliami. 

Korzyści z wcześniejszego zamawiania dekoracji nagrobnych ze sztucznych kwiatów

Jak już zostało wspomniane, warto pośpieszyć się, aby kupić kompozycje nagrobne z kaliami przed podwyżką cen. Jednakże wcześniejsze zamawianie dekoracji nagrobnych ze sztucznych kwiatów, niesie ze sobą również inne korzyści.

Pierwszą najbardziej oczywistą zaletą tego typu rozwiązań jest to, iż nie będziesz musiał stać w kolejce. Nic tak nie irytuje człowieka, niż długie oczekiwanie, aż ktoś obsłuży.

Po drugie, zamawiając wcześniej masz pewność, że kupujesz coś niepowtarzalnego. Nie oszukujmy się, na przycmentarnych stoiskach nie znajdzie się czegoś niepowtarzalnego. Dzięki temu, iż każda nasza kompozycja wykonywana jest ręcznie, to jest ona niepowtarzalna.

Po trzecie, unikniesz wątpliwej jakości kompozycji. Ci, co nas już znają wiedzą, iż mamy sprawdzonych dostawców, i dekoracji z niskiej jakości materiałów nie wykonujemy. Pilnujemy, aby nasze prace do złudzenia przypominały kompozycje z żywych roślin.

Po czwarte możesz zdecydować, w jakiej kolorystyce chcesz stroik oraz z jakich dodatków (w miarę naszych możliwości) ma się składać. Po piąte, dekoracje z kaliami są obecnie limitowane. Żeby je zamówić, warto się pospieszyć. 

Zalet wcześniejszego zamawiania dekoracji nagrobnych ze sztucznych kwiatów można wyliczać jeszcze bez liku. Jeżeli więc zainteresowały Cię nasze piękne kompozycje z kaliami, zachęcamy do kontaktu. Zamówienia na kompozycje nagrobne na Wszystkich Świętych przyjmujemy już od sierpnia.

Aby zobaczyć więcej niesamowitych stroików, zapraszamy na stronę sklepu Świąteczne Atelier i kompozycje nagrobne.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart