Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Dekoracje kwiatowe do wnętrz na listopad

Dekoracje kwiatowe do wnętrz na listopad
25 października 2021 martajustynska1

Odpowiednia aranżacja wnętrz, począwszy od wyboru koloru ścian, poprzez meble, kończąc na starannie dobranych dodatkach, wpływa nie tylko na wygląd mieszkania, ale przede wszystkim na samopoczucie osób w nim przebywających. Meble bez dekoracji często nie stwarzają odpowiedniego klimatu. Dlatego też warto otaczać się pięknymi i odpowiednio dostosowanymi dodatkami. W związku z tym, mamy dla was propozycję dekoracji kwiatowych do wnętrz na listopad, które upiększą i wprowadzą odpowiednią atmosferę w waszych mieszkaniach.

Co można przystroić dekoracjami kwiatowymi do wnętrz na listopad?

Starannie dobrane dekoracje kwiatowe do wnętrz są w stanie ożywić każde pomieszczenie, wystarczy tylko dobrać odpowiednią kolorystykę, określić, z jakich kwiatów ma się składać i wybrać miejsce, w jakim ma się znajdować. To od tych czynników zależny jest ostateczny efekt. 

Dekoracjami kwiatowymi do wnętrz możecie z powodzeniem przystroić:

Stoły- w szczególności podczas ważnych i rodzinnych kolacji warto stworzyć wyjątkową atmosferę. Stół przyozdobiony może być pięknym bukietem w donicy lub w wazonie oraz wiankiem. W wianek dodatkowo można wstawić prostą świecę. 

Komodę- również i ten mebel zasługuje na uwagę przy dekorowaniu wnętrz. Doskonale się na nim prezentują wszelkie kompozycje w donicach, misach lub w wazonach. Dodatkowo można umieścić na niej inną dekorację np. ramkę ze zdjęciem lub ozdobną świecę. 

Drzwi- w szczególności w okresie świątecznym warto je dekorować, ponieważ to one są wizytówką domu oraz to w nich witamy przybyłych gości. Aby pięknie ozdobić drzwi, warto sięgnąć po tematyczne wianki. 

Okna- podobnie jak w przypadku drzwi są one wizytówką domu. Dlatego też zawsze dbamy o to, aby były czyste i wisiały w nich piękne zasłony. Warto również zastanowić się, czy nie postawić w nich pięknych dekoracji kwiatowych do wnętrz. Kompozycje w donicach można ustawić na parapecie, natomiast wianki powiesić na oknach.
Oczywiście to, jak udekorować mieszkanie lub dom zależy w dużej mierze od pomysłowości mieszkańca. Może on wybrać nie tylko wymienione wyżej elementy, ale również inne np. kominek, podłogę, czy też lampę sufitową. 

Najpiękniejsze dekoracje kwiatowe do wnętrz

Jesienna kompozycja piękny listopad nr 503

Jesienna kompozycja piękny listopad nr 503 to jedna z propozycji dekoracji kwiatowych do wnętrz na listopad. Kompozycja ta powstała z połączenia wysokiej jakości sztucznych kwiatów tj. róże, gerbery oraz chryzantemy, oraz ze starannie dobranych dodatków tj. liście paproci. Artyści zadbali również o to, żeby dekoracja ta była stabilna oraz żeby postawienie jej w wypatrzonym miejscu nie było problemem. Dlatego też umieścili ją w białej, ozdobnej donicy. Delikatność kolorów oraz naturalny wygląd kwiatów sprawi, że wnętrze salonu, sypialni, czy też pomieszczenia recepcji zostanie ożywione i odświeżone. 

dekoracje kwiatowe do wnętrz

Jesienna kompozycja słodki listopad nr 360

Wśród listopadowych dekoracji kwiatowych do wnętrz nie może zabraknąć jesiennej kompozycji słodki listopad nr 360. Jest to niezwykła kompozycja, która zawiera wszystko to co najpiękniejsze o tej porze roku. Znaleźć w niej można piękne, jesienne kwiaty (tj. róże, gerbery, chryzantemy), klimatyczne dodatki oraz nastrojowe kolory. Dodatkowo uroku kompozycji dodaje biała, elegancka donica. Co więcej, dzięki niej ustawienie kompozycji nie stanowi problemu. Tego typu dekoracja pięknie będzie się prezentować na komodzie, stoliczku oraz stole podczas jesiennych kolacji rodzinnych. 

dekoracje kwiatowe do wnętrz

Dekoracja z chryzantemami listopad nr 361

Chryzantemy wśród dekoracji kwiatowych do wnętrz? Dlaczego nie? To właśnie te niezwykłe kwiaty stały się inspiracją do stworzenia dekoracji z chryzantemami listopad nr 361. Pięknym białym i fioletowym chryzantemom towarzyszą nastrojowe róże i goździki. Dzięki temu kompozycja jest niezwykle elegancka oraz klimatyczna. Starannie dobrane kolory z pewnością ożywią każde wnętrze. Warto również wspomnieć, że floryści umieścili kwiaty w pięknej, ceramicznej misie, która nie tylko dodatkowo zdobi kompozycję, ale przede wszystkim ją stabilizuje. 

dekoracje kwiatowe do wnętrz

Mniejszy wianek słodki listopad nr 97

Jeżeli dekoracja kwiatowa do wnętrz, to warto przyjrzeć się mniejszemu wiankowi słodki listopad nr 97, ponieważ zawiera wszystko to co najpiękniejsze w jesieni. Floryści do stworzenia tej dekoracji wykorzystali chryzantemy i róże w typowych jesiennych kolorach. Znaleźć w niej również można sztuczne owoce oraz kolorowe liście, które dodają wiankowi dodatkowego klimatu. Dekoracja ta pięknie prezentować się będzie na drzwiach, kominku, oknie lub też po prostu na stole. 

dekoracja

Flower boks słodki listopad nr 209

Flower boks słodki listopad nr 209 to kolejna propozycja wśród dekoracji kwiatowych do wnętrz na listopad. Warto również dodać, że owa dekoracja to również doskonały pomysł na prezent. Ta piękna kompozycja złożona między innymi z róż, chryzantem i wrzosów umieszczona została w eleganckim pudełku. Piękne jesienne kwiaty oraz kolory z pewnością wniosą odpowiedni klimat do każdego wnętrza. 

dekoracja

Więcej niezwykłych dekoracji kwiatowych do wnętrz znajdziecie na stronie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart