Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Białe dekoracje kwiatowe na I Komunię Świętą

Białe dekoracje kwiatowe na I Komunię Świętą
23 maja 2021 martajustynska1

Maj i czerwiec to miesiące, w których dzieci przystępują do I Komunii Świętej. Jest to dla nich niezwykle ważna uroczystość, ponieważ po raz pierwszy przyjmują Eucharystię. W tym dniu warto zadbać o to, żeby poczuli się wyjątkowo i dlatego też warto pomyśleć o odpowiedniej aranżacji sali komunijnej. Oprócz białych obrusów, eleganckiej porcelany i tematycznych serwetek warto zadbać również o odpowiednie białe dekoracje kwiatowe. To właśnie one ożywiają  i ocieplają każde wnętrze. 

Z jakich kwiatów wybrać dekoracje kwiatowe na I Komunię Świętą?

Wybór odpowiednich dekoracji kwiatowych na I Komunię Świętą nie może być przypadkowy, ponieważ uroczystość ta ma wyjątkowy charakter, a głównym bohaterami są dzieci. Wszelkie kompozycje kwiatowe powinny składać się z kwiatów, które są symbolem czystości, niewinności, skromności, szacunku, wiary i miłości. Doskonałymi kwiatami na tą okazję są: róże, storczyki, stokrotki, eustomy, czy też chryzantemy. Pięknie będą się one prezentować zarówno osobno, jak i razem oraz w każdym rodzaju dekoracji np. we wianku, w bukiecie, czy też w girlandzie. Warto również dodać, że przy tego typu uroczystościach nie powinny być one w krzykliwych i wyrazistych barwach np. w krwistej czerwieni. Zaleca się, aby te dekoracje były białe lub w pastelowych kolorach. Poniżej przedstawiam pięć niezwykłych dekoracji kwiatowych na I Komunię Świętą. 

Przykładowe białe dekoracje kwiatowe na I Komunię Świętą

Kompozycja kwiatowa odcienie bieli nr 474

Nietuzinkową i oryginalną dekoracją na I Komunię Świętą jest kompozycja kwiatowa odcienie bieli nr 474. Z wysokiej jakości sztucznych kwiatów artyści stworzyli niezwykłą kompozycję, którą dodatkowo umieścili w metalowym koszu. Dekoracją tą można przystroić stół komunijny, postawić na bocznym stoliczku lub upiększyć okno. Wszystko zależy od pomysłowości. Należy również dodać, iż biel kwiatów podkreślona została zielonymi dodatkami. Po zakończonej uroczystości kompozycję można użyć do dekorowania wnętrza mieszkania. 

Białe dekoracje kwiatowe

Biały flower-box urok chwili nr 368

Biały flower-box urok chwili nr 368 może być nie tylko idealnym prezentem dla dziecka, które przystępuje do  Komunii Świętej, ale również doskonałą dekoracją na stół. Ta kompozycja charakteryzuje się niezwykłą prostotą i elegancją. Wysokiej jakości sztuczne, białe róże umieszczone zostały w delikatnym pudełku, które można postawić na stole, parapecie lub blacie. Dekoracja urok chwili w pełni odda charakter I Komunii Świętej. Po zakończonej uroczystości ozdobę można przeznaczyć do udekorowania każdego pomieszczenia. 

Białe dekoracje kwiatowe

Dekoracja na stół biała mgła nr 338

Aby pięknie udekorować komunijny stół warto sięgnąć po dekorację biała mgła nr 338. Jest to bardzo subtelna kompozycja, która nada tej wyjątkowej uroczystości odpowiedniego charakteru i atmosfery. Floryści stworzyli ją z pięknych białych kwiatów, a ich piękno zostało podkreślone zielonymi dodatkami. Co więcej, cała kompozycja umieszczona została w ceramicznej osłonce. Dzięki temu dekoracja ta jest stabilna. Warto również dodać, że ozdobę tą można później wykorzystać do udekorowania domu, biura, czy też recepcji. 

dekoracja

Girlanda kwiatowa kompozycja przestrzenna nr 213

Czym byłaby I Komunia Święta bez niezwykłej girlandy? To właśnie tym rodzajem dekoracji można przyozdobić stół, krzesło, drzwi wejściowe, czy też parapety. Dodatkowo można ją dowolnie formować. Na przyjęcie komunijne polecam girlandę kwiatową kompozycja przestrzenna nr 213, ponieważ wykonana jest z pięknych białych kwiatów. W dekoracji też zdecydowanie królują storczyki. Delikatność i elegancję kwiatów podkreślono umieszczając między nimi zielone dodatki.

dekoracja

Kompozycja kwiatowa białe kwiaty nr 207

Jedną z dekoracji jaką warto wziąć pod uwagę przy aranżacji sali komunijnej jest kompozycja kwiatowa białe kwiaty nr 207. Kompozycja ta składa się z gerberów i stokrotek. Dzięki temu jest ona niezwykle subtelna i lekka. Wśród białych kwiatów znaleźć można jeszcze dekoracyjną białą trawę oraz zielone listki. Całość umieszczona została w złotej donicy, która pięknie wygląda wśród bieli. Umieszczając ją na komunijnym stole sprawisz, iż ta uroczystość będzie wyjątkowa i elegancka. 

dekoracja

Więcej niezwykłych kompozycji na I Komunię Świętą znajdziesz na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart