Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

Ach co to był za ślub… Najpiękniejsze dekoracje na ślub i wesele

Ach co to był za ślub… Najpiękniejsze dekoracje na ślub i wesele
14 czerwca 2022 martajustynska1

Nadszedł dzień, kiedy razem z drugą połówką podjęliście decyzje o spędzeniu razem życia, jako mąż i żona. Ten dzień to nie tylko szczęście, ale również okres gorączkowych przygotowań. Planowanie wymarzonego ślubu to nie tylko wybór odpowiedniej daty i miejsca, ale również pogoń za suknią ślubną, garniturem oraz za dodatkami, które wprowadzą odpowiedni nastrój do wnętrz. Zaprezentuję Wam najpiękniejsze dekoracje na ślub i wesele. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

Z jakich kwiatów wybrać dekoracje na ślub i wesele?

To, z jakich kwiatów wybierzecie dekoracje na ślub i wesele zależy tak naprawdę głównie od Waszych upodobań. Jednakże przy doborze dekoracji rozważcie kandydaturę następujących kwiatów:

Róże– są zawsze eleganckie i na topie. W dekoracji sali weselnej oraz Kościoła możecie wykorzystać nie tylko białe, czy kremowe róże, ale równie dobrze będą prezentować się róże herbaciane, czerwone i różowe. Ze względu na to, iż róża to symbol piękna i miłości, to jest najczęściej wybieranym kwiatem do dekoracji na ślub i wesele.

Słoneczniki– ostatnimi czasy coraz chętniej do dekoracji na ślub i wesele wybierany jest właśnie ten kwiat. Nic w tym dziwnego, gdyż symbolizuje on radość i słońce. Na słoneczniki stawiają osoby, które chcą wprowadzić energię wśród wystroju Kościoła oraz sali weselnej. 

Tulipan– coraz częściej można spotkać dekoracje na ślub i wesele, w którym głównym bohaterem jest tulipan. Ten kwiat doskonale komponuje się z różnymi wstążkami, świecznikami oraz innymi dekoracjami sali. Wynika to przede wszystkim z prostoty i delikatności tego kwiatu. Za tulipanem przemawia również to, iż można je znaleźć w różnych odcieniach. 

Kwiaty jabłoni- polecam również ten kwiat jako dekoracje na ślub i wesele, ponieważ są nie tylko piękne, ale również symbolizują wiosnę i początek miłości. Od dawna kwiat jabłoni uważany był za idealną roślinę dla panny młodej. 

Wspomniane kwiaty pojawiają się w poniższych dekoracjach. Przyjrzycie się, jak razem tworzą coś nietuzinkowego i pięknego. 

Przykładowe dekoracje na ślub i wesele

Dekoracja kwiatowa wesele w Sorrento nr 226

Sorrento to miasto romantyków, uroczych uliczek oraz niezwykłego widoku na Zatokę Neapolitańską. Miasto to stało się inspiracją do stworzenia licznych dekoracji na ślub i wesele. Jedną z nich jest dekoracja kwiatowa wesele w Sorrento nr 226. Piękne słoneczniki, majestatyczne róże oraz delikatne tulipany tworzą barwną kompozycję, która pięknie będzie się prezentować na sali weselnej. Jeżeli planujesz zrezygnować z tradycyjnej bieli oraz ze stonowanych kolorów, zapoznaj się właśnie z tą kompozycją. Bogactwo i energetyka kolorów sprawi, że większość gości weselnych będzie zachwycona wystrojem i przede wszystkim poczuje harmonię i radość. 

dekoracje na ślub i wesele

Kula kwiatowa wyjątkowy dzień nr 187

Omawiając dekoracje na ślub i wesele, nie mogę ominąć kuli kwiatowej wyjątkowy dzień nr 187. Dekoracja ta pięknie będzie się prezentować na stole weselnym. Dodatkowo wąska nóżka sprawia, że kompozycja ta nie potrzebuje dużo miejsca. Do jej stworzenia wykorzystałyśmy białe, bordowe i różowe róże, których piękno podkreślają starannie dobrane dodatki. Warto zwrócić uwagę na to, iż dodatki nie przytłaczają głównych bohaterów kompozycji. Dzięki temu prezentuje się niezwykle elegancko i skromnie. 

dekoracje na ślub i wesele

Dekoracje na ślub i wesele- Girlanda kwiatowa biało-różowa 1m2

Na sali weselnej wśród dekoracji na ślub i wesele nie może również zabraknąć girlandy. Na tę okazję oferujemy girlandę kwiatową biało-różową. Doskonale ona sprawdzi się jako przyozdobienie ściany obok pary młodej. Delikatne kolory sprawiają, że sala nie będzie prezentować się pięknie i zarazem nie będzie przytłaczać nadmierną ilością odcieni. Podsumowując, kompozycja ta to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie subtelność i tradycyjne, ślubne kolory. 

dekoracje

Dekoracja kwiatowa dotyk lata nr 479

Kompozycja kwiatowa dotyk lata nr 479 to subtelność i elegancja w jednym. Kompozycja ta zdecydowanie należy do najpiękniejszych dekoracji na ślub i wesele, ponieważ delikatność polnych dodaje harmonii sali weselnej. Warto również dodać, że stonowane kolory nie przytłaczają i dekoracje przyciągną wzrok nawet największego estety. Wysokiej jakości sztuczne kwiaty sprawiają, że dekoracja wygląda tak, jakby była przygotowana z żywych roślin. 

dekoracje

Kompozycja kwiatowa radość nr 228

Kompozycja kwiatowa radość nr 228 to przepiękna dekoracja umieszczona w srebrnej donicy. Kompozycję tą warto rozważyć przy dekorowaniu stołu weselnego. Można nią np. ozdobić miejsce przy parze młodej. Dzięki temu, iż do przygotowania tej dekoracji użyłyśmy wysokiej jakości sztuczne kwiaty, to zachwycają się nią nawet najbardziej wymagające osoby. Po zakończonej uroczystości dekorację tą można wykorzystać jako ozdobę przy innych okazjach. 

dekoracje

Jeżeli zainteresowały Cię nasze dekoracje, to zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi produktami. Pozostałe kompozycje znajdziecie na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart