Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: +48 730 130 260 (między 10:00 a 16:00)

Sariel Sebastian

International trade manager. Write to me if you have a business proposal.

email: sarielsebastian@formwalls.pl

10 najlepszych kompozycji nagrobnych

10 najlepszych kompozycji nagrobnych
27 września 2019 Margareta Forma-Gąsior

10 najlepszych kompozycji nagrobnych

Kiedy trafiacie na naszą stronę, często zastanawiacie się, jaka dekoracja lub zestaw byłby najlepszy na cmentarz. W końcu prawie wszyscy mamy doświadczenia głównie z wiązankami sprzedawanymi pod cmentarzami, które mają bardzo jaskrawe kolory i trafiając do świata nowoczesnych dekoracji możemy mieć wrażenie, że poruszamy się po niepewnym gruncie. – Może to zbyt nowoczesne? Czy byłby to odpowiedni kolor? A może całość jest zbyt duża? Czy w ogóle będzie pasować? Prawda jest taka, że każdy z nas chciałby, by bliska nam osoba dostała od nas coś wyjątkowego i chcemy się upewnić, że nasz wybór jest najlepszy.
Zebrałyśmy więc dla was informacje, które uzyskujemy w bezpośrednich rozmowach z Wami oraz dane płynące z portali sprzedażowych, by pokazać Wam, które kompozycje cieszą się największym poważaniem – Możecie więc przekonać się jakie kolory czy kształty zyskują ogólną akceptację wśród naszych odwiedzających. Poniżej przygotowałyśmy dla Was listę 10 kompozycji, które zasłużyły na tytuł najpopularniejszych. Mamy nadzieję, że lista przypadnie Wam do gustu i pomoże zdecydować jaki kolor lub kształt najbardziej Wam odpowiada.

1. Zestaw w bieli – Zdecydowanym numeren jeden jest dla Was kompozycja oraz bukiet w bieli. Biały jest to kolor, który pasuje do praktycznie każdego nagrobka, a jego prosta i elegancka forma, sprawia, że nie trzeba nic więcej, by całość wyglądała elegancko. Jest to bardzo nowoczesna kompozycja, a strzelisty bukiet dodaje całości elegancji.

Zestaw na cmentarz w bieli

2. Nowoczesna kompozycja rozmiar L – Zestaw ten jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą umieścić na grobie jedną dekorację. Ma ona pokaźne rozmiary – ponad metr długości, więc w bardzo naturalny sposób pięknie wzbogaca otoczenie. Kompozycja te jest obecnie wykonywana z gumowymi kaliami, więc całość wygląda jeszcze efektowniej.
Piękny biały zestaw nagrobny nr. 159 rozmiar L

3. Wspomnienia – Fiolet jest symbolem duchowości i – zaraz po bieli, cieszy się niesłabnącą sławą wśród zwolenników nowoczesnych dekoracji. Całość ma bardzo finezyjny kształt i ze względu na niesłabnącą popularność, doczekała się również własnego odpowiednika w kolorze czerwonym – jest to kompozycja Zmierzch, obecnie szybko zyskująca Waszą aprobatę – oraz szarym – Szary Świt.

Zestaw na cmentarz Wspomnienia

4. Amarantowy Zachód – jest to bardzo elegancka kompozycja, nadająca lekkości i świeżości całości. Dodatek liści palmowych pięknie podkreśla kwiaty.

 

Stroik i bukiet Amarantowy zachód nr. 150

5. Spokojny Sen – Jest to kolejna alternatywa dla lubiących biele – storczyki o śnieżnej bieli bardzo wyróżniają się na grobie, ze względu na bardzo okazały typ stroika, umieszczony na gałęzi, bardzo dobrze prezentują się na większych, prostych grobowcach.

 

Stroik i bukiet Spokojny sen nr. 151
6. Zmierzch – jest to odpowiednik kompozycji wspomnienie w wersji czerwonej, który bardzo szybko zyskuje Waszą aprobatę – nic dziwnego, dodatek przepięknych gałązek delikatnie wznoszących się nad różami oraz masa dodatków sprawiają, że kompozycja prezentuje się niezwykle ekskluzywnie i delikatnie.
7. Stroik serce – To, jak szybko stroik serce podbił Wasze serca jest dla nas zaskoczeniem – do tej pory nie miałyśmy w swojej ofercie dekoracji wykonywanych na podkładach ze sztucznych gałązek świerku, i prawdopodobnie był to błąd – Podkład prezentuje się niezwykle okazale, a sztuczne gałązki sprawiają, że wygląda zawsze świeżo.
Stroik Serce na cmentarz
8. Szary świt – Piękna, nadająca lekkości kompozycja utrzymana w tonacji
szarości i fioletu.
Stroik i bukiet Szary świt nr. 152
9. Kompozycja nagrobna + bukiet komplet – jest to kompozycja która najbardziej przypadła Wam do gustu w zeszłym roku, więc wciąż pozostaje na naszej liście, ale w 2019 nie jest już tak popularna – być może jest obecnie zbyt klasyczna? Bukiet pasujący do tej kompozycji wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością –  nic dziwnego, kalie mają przepiękny kształt, w dodatek ciemno-czerwonych róż podkreśla kolor i prezentuje się naprawdę pięknie.
Kompozycja nagrobna + bukiet kompleKompozycja nagrobna i bukiet komplet
10. Nagrobna w bieli 135 – kolejna kompozycja w kolorze białym – na naszej liście mamy ich aż cztery! jest to ciekawe rozwiązanie w kształcie litery L, gwarantuje więc piękne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni przy nagrobku. Dodatek przepięknych lilii sprawia, że kompozycja nabiera niewinności i delikatności.
Kompozycja nagrobna w bieli nr. 135

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart