wypożyczalnia

Zapraszamy Was do naszej wypożyczalni większych elementów, takich jak łuki, koła przyozdobione sztucznymi kwiatami, czy też ścianki kwiatowe.

Dekoracje tego typu fantastycznie nadają się na uroczystości takie jak śluby, chrzciny i komunie, do sesji fotograficznych lub na eventy organizowane w hotelach czy restauracjach.

Kolorystyka ścianek kwiatowych, jak i koła jest do uzgodnienia.

Bazą dla koła są wysokiej jakości zielone elementy przyozdobione białymi kwiatami.

W przypadku paneli kwiatowych w ofercie posiadami obecnie dwa – panel z zieleni oraz panel  wykonany z mieszanki róż i hortensji, którego kolorem bazowym jest biel i może zostać dostosowany do odpowiedniej kolorystyki.

Na panelu kwiatowym jest możliwośc umieszczenia loga lub napisu według potrzeb. Jeżeli chcieliby Państwo uzgodnic z nami wykonanie i wypożyczenie dekoracji pod kolor, prosimy o kontakt, wykonanie elementów takich jak girlandy, kule kwiatowe, mniejsze obręcze z kwiatów, ozdoba miejsc Państwa młodych czy dekoracje do martinówek są naszą specjalizacją.

Cena za wypożyczenie koła to 1000zł za ceremonię i jest negocjowalna w przypadku wypożyczeń dłuższych niż 1 dzień

W przypadku zmiany koloru 1300zł

Kaucja wynosi 1000zł i jest zwracana na Państwa konto zaraz po zwrocie.

Transport na miejsce wydarzenia oraz montaż elementów zapewniamy my i pokrywamy jego koszt w okolicach Wrocławia, natomiast przy większych odległościach wyceniany jest osobno – prosimy o kontakt na margareta@swiateczneatelier.pl by dopytać o szczegóły.

0

Your Cart