Zające wielkanocne komplet

Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@swiateczneatelier.pl

tel.: 730-130-260

Marta Justyńska

Prowadzenie bloga, teksty, pozycjonowanie, SEO

Skontaktuj się ze mną jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą lub masz pytania dotyczące pozycjonowania i SEO:

mail: marta@swiateczneatelier.pl

Zające wielkanocne komplet

Zające wielkanocne komplet
23/01/21 Margareta Forma-Gąsior
Zające wielkanocne komplet

Zające wielkanocne komplet

Zające wielkanocne komplet

Zające wielkanocne komplet to piękna, sezonowa dekoracja. Ta elegancka rodzinka zajączków może wspaniale ozdobić Twoje mieszkanie na czas Świąt Wielkanocnych. Śliczne figurki kompletu wykonane w czarno białej kolorystyce ze złotymi dodatkami to naprawdę rarytas dekoracyjny. Wniesie dużo wiosenno-radosnego nastroju. Zachwyci nie tylko najmłodszych, ale również tych starszych domowników, czy gości. Klasyczna kolorystyka będzie świetnie kontrastować z każdym bukietem lub inną kompozycją z kwiatów, którą wykorzystacie do dekoracji. Zające wielkanocne komplet można ulokować na świątecznym stole, a jak zechcecie, to i na oknie albo na komodzie. Są tak uniwersalne, że dopasują się dosłownie wszędzie, gdzie tylko będą mogły patrolować swój rejon. 

Na komplet składają się 3 urocze figurki, które widzicie na zdjęciach, a więc pani zając, pan zając oraz maluch siedzący na pisance. Dekoracja nie wymaga szczególnej pielęgnacji, czyli już przy odrobinie troski posłuży na pewno nie jeden świąteczny sezon. I wyobraźcie sobie, że nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze skutecznie przykuje uwagę. 

Zdradzimy Wam tajemnicę, że nasza rodzinka nie chce długo mieszkać w magazynie i aż rwie się w świat, bo bardzo są ciekawi świata. To kto adoptuje zające wielkanocne?

Comments (0)

Leave a Reply

0

Your Cart