Przygotowania do targów Xmas Market we Wrocławiu

Przygotowania do targów Xmas Market we Wrocławiu
11/12/19 Natalia Gąsior

Wstając dzisiaj rano i patrząc na przecudownie oszroniony świat w blasku wczesnego słońca stwierdziłam, że to już czas, by sobie trochę odpuścić codzienną gonitwę i zacząć cieszyć się świętami, podśpiewywać kolędy i wykraść trochę świerkowych gałęzi z ogrodu.

Na pieczenie najlepszych ciasteczek na świecie zostawiam sobie czas w następny poniedziałek, bo przecież, pomimo pięknej pogody – wciąż czekają nas Weekendowe Targi Świąteczne Xmas Market 🙂 Na których będziemy mogły spotkać się z Wami w Hali IASE przy Hali Ludowej we Wrocławiu.

Jest to właściwie nasz pierwszy event, w którym będziemy brały udział i czeka nas jeszcze dużo pracy i przygotowań, zwłaszcza, że chcemy, by wszystko było dla Was dopięte na ostatni guzik 🙂 Będziecie miały/mieli okazję zobaczyć nasze koło wystawowe na żywo jeśli dobrze pójdzie, będzie to nasz selfie kącik 🙂 Wygląda ono naprawdę imponująco i szkoda byłoby nie wykorzystać okazji, by je pokazać! Oprócz tego poniżej znajdziecie tekst promujący naszą obecność na targach oraz krótki opis, czego właściwie możecie się spodziewać 🙂

Świąteczne Atelier w wystroju wnętrza stawia przede wszystkim na jakość – by to co piękne, było także trwałe i służyło nam w domu przez długi czas. Z tą myślą tworzymy dla Was cudnej urody stroiki i wianki świąteczne, które wypełnią wnętrze dobrym stylem i będą świadkiem radosnych chwil, które dzielimy z bliskimi pod koniec roku.

Każda z naszych dekoracji ma również swój własny unikalny motyw przewodni, połączony z figurkami i elementami, które ją przyozdabiają – tak więc znajdziecie tutaj, Panią reniferową, Mikołaja z dzwonkiem czy małą narciarkę. Będzie również podzwaniający delikatnie dzwoneczkami wianek, oraz taki, który pachnie pomarańczami i cynamonem.

Wigilijne dekoracje stołu, przy którym zbieramy się oczekując na pierwszą gwiazdkę, sprawią, że iście świąteczna atmosfera w blasku świec nabierze podniosłego charakteru.

Nie obejdzie się również bez prezentów – klimatycznych koszy i flower boksów, w które możecie wsunąć czekoladę czy kartkę z życzeniami. Nam najbardziej przypadły do gustu koperty z bombeczkami, które w swojej mniejszej, urokliwej formie, mogą zawrzeć tak wiele. Jest więc akcent w kolorach morza, jak i koperta z markową krateczką. Pomiędzy dekoracjami znajdziecie również wesołe figurki, które z ciekawością będą przyglądać się przebiegom targów świątecznych, na przykład ptaszki z grubymi, puszystymi brzuszkami, czy krasnoludki.

Całości dopełnią aromatyczne świeczki w kształcie bombek, przyozdobione złotym i srebrnym brokatem.

Tak więc, możecie mieć pewność, że będzie świątecznie, wesoło, z mnóstwem lampek, brokatu i śmiechu 🙂 Dodatkowo, szykujemy dla Was małą, słodką niespodziankę przy każdym zakupie, mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu!

 

Zimowy Stroik Ciepłe Wieczory nr 275
Piękna koperta świąteczna box nr 216
Gwiazda betlejemska w koszu nr 266
Wianek z bombkami w zieleń i złoto nr 115

Comments (0)

Dodaj komentarz

0

Your Cart